Zawieszenie treningów oraz rozgrywek!

Niestety komunikat poniższej treści opublikował dzisiaj WZPN:

W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym władze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej podjęły decyzję o zawieszeniu rozgrywek piłkarskich w województwie do 23 marca.

Wstrzymanie rywalizacji dotyczy wszystkich rozgrywek prowadzonych przez Związek na szczeblu wojewódzkim tj. IV ligi, klas niższych i wszystkich klas młodzieżowych. Odwołane zostają również związkowy turniej Skrzatów zaplanowany na 14 marca w Czempiniu, a także wszystkie konsultacje i zgrupowanie kadr wojewódzkich i powiatowych. W innym terminie odbędą się ponadto zaplanowane na ten tydzień spotkania organizacyjne z klubami w Pile i Lesznie.

Przy podjęciu decyzji Wielkopolski ZPN brał pod uwagę zalecenia i decyzje władz lokalnych oraz państwowych. Choć organizatorami meczów pozostają kluby-gospodarze, Związek jako organizator rozgrywek – mając na względzie skalę piłkarskiej rywalizacji w regionie – czuje się szczególnie zobowiązany do podjęcia działań ograniczających ryzyko zachorowań.

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się korona wirusa będzie uważnie monitorowana w kolejnych dniach, a o dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco

Kierując się więc dobrem naszych podopiecznych, sugerując się dzisiejszym oświadczeniem premiera, zarząd KS Grom Wolsztyn postanowił natychmiastowo zawiesić zajęcia grup dziecięcych i młodzieżowych rugby oraz piłki nożnej.
Zawieszone zostały również zaplanowane mecze kontrolne wymienionych grup.

O wznowieniu treningów poinformujemy Was w oddzielnej wiadomości. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej.
Zajęcia, które miały odbyć się w okresie zawieszenia zostaną w miarę możliwości przeprowadzone w innych terminach.

Przesunięte na inny termin zostaje również zaplanowane na czwartek Walne Zabranie Sprawozdawcze KS Grom Wolsztyn

Liczymy na Wasze zrozumienie, ale także na przekazywanie tej informacji w postaci udostępnień i oznaczeń jak najszerszej grupie mieszkańców Wolsztyna i okolic. Dziękujemy.

Na bieżąco będziemy informować Was o działaniach klubu oraz o rozwoju sytuacji. Bądźcie z nami. Hej GROM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *