ZAGRALI NA “SZÓSTKĘ”! GROM – GKS 6:0

GROM Wolsztyn – GKS Włoszakowice 6:0 (1:0)

gole: P. Rogoziński x2 (19′ karny, 54′), D. Hamrol (48′), A. Gawrylczyk (75′), M. Kublik (76′), P. Witkowski (78′)

Piąta, bardzo udana dla wolsztyńskiej ekipy, kolejka leszczyńskiej okręgówki już za nami. W ubiegłą sobotę gromowcy wysoko pokonali gości z Włoszakowic 6:0. Gospodarze dominowali w każdym elemencie gry, choć do przerwy skromne prowadzenie 1:0 mogło wskazywać na wyrównany pojedynek. Jednak to gromowcy mieli zdecydowanie więcej okazji na podwyższenie rezultatu. Dwukrotnie “obiliśmy” poprzeczkę i raz słupek. Pewnym egzekutorem jedenastki po faulu na Bartku Plurze w 19’min był Patryk Rogoziński.

Kolejne gole kibice zgromadzeni na wolsztyńskim stadionie mogli zobaczyć dopiero w drugiej połowie i tak swoje pierwsze trafienia w nowym sezonie zanotowali: Daniel Hamrol, Patryk Witkowski, Artur Gawrylczyk, a także nasz junior Maciej Kublik. Wartym odnotowania jest fakt, iż w szeregach Gromu w tej części gry mogliśmy zobaczyć, aż trzech szesnastolatków. Byli to: Mateusz Miśko (bramkarz), Maciej Kublik (napastnik) i Kuba Tadeusz (obrońca).

Cieszy kolejny komplet punktów, a już za tydzień gościć będziemy niepokonany zespół Sparty Miejska Górka, który w V kolejce pokonał Rydzyniaka 3:0.

Grom wystąpił w składzie: P. Kotlarski (75′ M. Miśko), – M. Brychcy (63′ M. Kublik), A Gawrylczyk, J. Zwirn, K. Kwiatkowski (61′ J. Tadeusz), – D. Kwinto, B. Plura (57′ P. Witkowski), P. Rogoziński, – K. Broniszewski, D. Hamrol (57′ K. Jung), T. Sajan (75′ M. Plura).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.