WYGRANA OKUPIONA DWIEMA KONTUZJAMI! SOKÓŁ – GROM 0:4

SOKÓŁ Wroniawy – GROM Wolsztyn 0:4 (0:3)

gole: D. Hamrol (3’min głową), N. Kwiecień (30’min), P. Rogoziński x2 (41’min, 87’min obie z karnego)

Zgodnie z oczekiwaniami podopieczni trenera Krzysztofa Piosika zdobyli komplet punktów w niedzielnym spotkaniu Sokoła Wroniawy z Gromem Wolsztyn. Na murawę boiska we Wroniawach zawodników wprowadził Hubert Wróblewicz, dla którego prowadzona była zbiórka pieniędzy. Hubertowi życzymy dużo zdrowia!

Paweł Kotlarski do spółki ze swoim zmiennikiem Mateuszem Miśko tego dnia nie mieli wiele pracy. Wolsztynianie dominowali w całym spotkaniu, a już w 3’min wynik otworzył strzałem głową Daniel Hamrol.  Niestety kilka minut później Daniel został ostro potraktowany przez swojego rywala i w 9’min musiał opuścić boisko.  Na dodatek powracający do składu Kuba Markiewicz również z powodu kontuzji w 24’min musiał zejść z murawy.

W 30’min Norbert Kwiecień podwyższył na 2:0. Dziesięć minut później po faulu na Norbercie sędzia Jarosław Krełowski podyktował jedenastkę, a pewnym egzekutorem został Patryk Rogoziński.

Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił, gromowcy nadal atakowali, ale brakowało wykończenia i skuteczności pod bramką Sokoła. Wynik spotkania został ustalony dopiero w 87’min, gdzie ponownie z karnego bramkę zdobył Patryk Rogoziński.

Grom wystąpił w składzie: P. Kotlarski (74’min M. Miśko), – M. Brychcy, A. Gawrylczyk, J. Zwirn, M. Plura, – J. Markiewicz (24′ min N. Kwieciek. ń), P. Rogoziński, D. Kwinto, K. Broniszewski (56′ I. Galichyan), D. Hamrol (9’min M. Kublik, 46′ K. Piosik), K. Jung (56’min J. Tadeusz)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *