player predictions

Poniżej wszystkie typy sosik141.

Tylko mecze i pytania bonusowe, których nie można zmienić są pokazane.

Okregowka
Sie 15, 2019
11:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki - Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn - Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna - Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia - Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Piast Poniec Piast Poniec - Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka - Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo - Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
Sie 17, 2019
15:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 1 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 2 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 zobacz typowania innych graczy
Sie 18, 2019
14:00 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 1 - 2 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 0 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 1 - 3 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 2 - 2 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 - 2 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 zobacz typowania innych graczy
Sie 23, 2019
17:00 Piast Poniec Piast Poniec - Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 0 zobacz typowania innych graczy
Sie 24, 2019
15:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 2 zobacz typowania innych graczy
18:00 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 1 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 zobacz typowania innych graczy
Sie 25, 2019
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo 2 - 1 Grom Czacz Grom Czacz 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 2 - 0 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 1 - 2 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 1 zobacz typowania innych graczy
Sie 31, 2019
15:00 Grom Czacz Grom Czacz 1 - 3 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 2 - 1 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 0 - 4 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 2 - 1 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 1 zobacz typowania innych graczy
17:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 0 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 1 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 01, 2019
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 - 3 Piast Poniec Piast Poniec 1 zobacz typowania innych graczy
17:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 - 1 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 04, 2019
16:30 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 2 - 1 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 06, 2019
17:00 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo - Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 07, 2019
15:00 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 1 - 2 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 Piast Poniec Piast Poniec 4 - 0 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 2 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 1 - 2 Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 08, 2019
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia - Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka - Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna - Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 14, 2019
15:00 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 0 - 3 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Grom Czacz Grom Czacz 1 - 3 Piast Poniec Piast Poniec 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 0 - 4 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 - 1 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 15, 2019
15:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 1 Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 - 0 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 - 1 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo 7 zobacz typowania innych graczy
Wrz 21, 2019
13:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 3 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Piast Poniec Piast Poniec 3 - 1 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 2 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 - 0 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 22, 2019
12:00 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 3 - 1 Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo 2 - 2 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 - 2 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 28, 2019
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 1 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 0 - 4 Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 7 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 2 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 3 Piast Poniec Piast Poniec 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 - 2 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 29, 2019
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 1 - 3 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 05, 2019
15:00 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo 3 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 - 1 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 - 1 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 1 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 3 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 1 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 2 - 1 Grom Czacz Grom Czacz 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 4 - 0 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 12, 2019
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 - 0 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 - 1 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 - 2 Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 2 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo 2 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 1 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 1 - 2 Piast Poniec Piast Poniec 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 1 - 2 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
Paź 19, 2019
14:00 Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 2 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 - 1 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 Piast Poniec Piast Poniec 3 - 1 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 1 - 2 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 - 3 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 7 zobacz typowania innych graczy
15:00 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 0 - 3 Grom Czacz Grom Czacz 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 20, 2019
14:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 - 2 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 1 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 zobacz typowania innych graczy
Paź 26, 2019
11:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 2 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 - 0 Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo - Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 - 0 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 1 - 2 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo 1 - 2 Piast Poniec Piast Poniec 1 zobacz typowania innych graczy
Paź 27, 2019
14:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 - 0 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 2 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 zobacz typowania innych graczy
Lis 02, 2019
14:00 Piast Poniec Piast Poniec 3 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 1 - 2 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 2 - 1 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 0 - 3 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 2 zobacz typowania innych graczy
Lis 03, 2019
12:00 Grom Czacz Grom Czacz 1 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 7 zobacz typowania innych graczy
14:00 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 1 - 2 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo 7 zobacz typowania innych graczy
14:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 - 2 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 zobacz typowania innych graczy
Lis 09, 2019
14:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 2 - 1 Grom Czacz Grom Czacz 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 5 - 0 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 0 - 2 Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo 3 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 zobacz typowania innych graczy
Lis 10, 2019
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 1 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 - 1 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 3 zobacz typowania innych graczy
Lis 11, 2019
13:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 1 - 3 Piast Poniec Piast Poniec 0 zobacz typowania innych graczy
Lis 16, 2019
14:00 Piast Poniec Piast Poniec 3 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 1 zobacz typowania innych graczy
14:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 1 - 2 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 Juna-Trans Stare Oborzyska Juna-Trans Stare Oborzyska 2 - 2 Sokół Chwałkowo Sokół Chwałkowo 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 TS Gminy Kamieniec TS Gminy Kamieniec 0 - 5 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Grom Czacz Grom Czacz 1 - 3 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 zobacz typowania innych graczy
Lis 17, 2019
13:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Piast Nowy Belęcin Piast Nowy Belęcin 0 - 2 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 7 zobacz typowania innych graczy
14:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 1 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 1 zobacz typowania innych graczy
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.