player predictions

Poniżej znajdują się wszystkie typy dla Piszczu2912.

Wyświetlane są tylko mecze i pytania dodatkowe, których nie można zmienić.

V LIga
lipiec 31, 2020
18:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
sierpień 01, 2020
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
sierpień 02, 2020
13:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PKS RACOT PKS RACOT - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
sierpień 08, 2020
11:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
14:30 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
sierpień 12, 2020
18:00 PKS RACOT PKS RACOT - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
sierpień 15, 2020
15:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
17:30 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
sierpień 16, 2020
12:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
sierpień 19, 2020
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
sierpień 22, 2020
14:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
sierpień 26, 2020
18:30 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
sierpień 29, 2020
11:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
12:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
17:30 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
sierpień 30, 2020
15:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PKS RACOT PKS RACOT - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 05, 2020
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
19:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 06, 2020
16:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 12, 2020
11:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 13, 2020
15:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PKS RACOT PKS RACOT - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 19, 2020
15:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:30 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 20, 2020
16:30 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 26, 2020
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 27, 2020
12:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PKS RACOT PKS RACOT - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
październik 03, 2020
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
październik 04, 2020
12:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
październik 10, 2020
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
październik 11, 2020
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PKS RACOT PKS RACOT - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
październik 15, 2020
13:50 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
październik 17, 2020
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
październik 18, 2020
15:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
październik 24, 2020
13:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
październik 25, 2020
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PKS RACOT PKS RACOT - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
październik 31, 2020
11:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
11:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
11:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
listopad 07, 2020
11:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
19:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
listopad 08, 2020
13:00 PKS RACOT PKS RACOT - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
listopad 14, 2020
13:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
listopad 15, 2020
14:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
listopad 21, 2020
11:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
12:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
13:30 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
listopad 22, 2020
13:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
Group Stage
czerwiec 11, 2021
21:00 Turcja Turcja 1 - 3 Włochy Włochy 3 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 12, 2021
15:00 Walia Walia - Szwajcaria Szwajcaria 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Dania Dania - Finlandia Finlandia 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Belgia Belgia 3 - 1 Rosja Rosja 3 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 13, 2021
15:00 Anglia Anglia 1 - 1 Chorwacja Chorwacja 1 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Austria Austria - Północna Macedonia Północna Macedonia 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Holandia Holandia - Ukraina Ukraina 0 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 14, 2021
15:00 Szkocja Szkocja - Czechy Czechy 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 POLSKA POLSKA 1 - 0 Słowacja Słowacja 1 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Hiszpania Hiszpania 2 - 1 Szwecja Szwecja 0 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 15, 2021
18:00 Węgry Węgry - Portugalia Portugalia 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Francja Francja 2 - 1 Niemcy Niemcy 3 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 16, 2021
15:00 Finlandia Finlandia - Rosja Rosja 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Turcja Turcja - Walia Walia 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Włochy Włochy - Szwajcaria Szwajcaria 0 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 17, 2021
15:00 Ukraina Ukraina - Północna Macedonia Północna Macedonia 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Dania Dania - Belgia Belgia 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Holandia Holandia - Austria Austria 0 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 18, 2021
15:00 Szwecja Szwecja - Słowacja Słowacja 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Chorwacja Chorwacja - Czechy Czechy 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Anglia Anglia - Szkocja Szkocja 0 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 19, 2021
15:00 Węgry Węgry - Francja Francja 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Portugalia Portugalia - Niemcy Niemcy 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Hiszpania Hiszpania - POLSKA POLSKA 0 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 20, 2021
18:00 Szwajcaria Szwajcaria - Turcja Turcja 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Włochy Włochy - Walia Walia 0 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 21, 2021
18:00 Północna Macedonia Północna Macedonia - Holandia Holandia 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Ukraina Ukraina - Austria Austria 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Rosja Rosja - Dania Dania 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Finlandia Finlandia - Belgia Belgia 0 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 22, 2021
21:00 Chorwacja Chorwacja - Szkocja Szkocja 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Czechy Czechy - Anglia Anglia 0 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 23, 2021
18:00 Słowacja Słowacja - Hiszpania Hiszpania 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Szwecja Szwecja - POLSKA POLSKA 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Portugalia Portugalia - Francja Francja 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Niemcy Niemcy - Węgry Węgry 0 zobacz typy innych użytkowników
Round of 16
czerwiec 26, 2021
18:00 Walia Walia - Dania Dania 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Włochy Włochy - Austria Austria 0 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 27, 2021
18:00 Holandia Holandia - Czechy Czechy 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Belgia Belgia - Portugalia Portugalia 0 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 28, 2021
18:00 Chorwacja Chorwacja - Hiszpania Hiszpania 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Francja Francja - Szwajcaria Szwajcaria 0 zobacz typy innych użytkowników
czerwiec 29, 2021
18:00 Anglia Anglia - Niemcy Niemcy 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Szwecja Szwecja - Ukraina Ukraina 0 zobacz typy innych użytkowników
Quarter Finals
lipiec 02, 2021
18:00 Winner match 42 - Winner match 41 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Winner match 40 - Winner match 38 0 zobacz typy innych użytkowników
lipiec 03, 2021
18:00 Winner match 39 - Winner match 37 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Winner match 44 - Winner match 43 0 zobacz typy innych użytkowników
Semi-Finals
lipiec 06, 2021
21:00 Winner match 46 - Winner match 45 0 zobacz typy innych użytkowników
lipiec 07, 2021
21:00 Winner match 48 - Winner match 47 0 zobacz typy innych użytkowników
Final
lipiec 11, 2021
21:00 Winner match 49 - Winner match 50 0 zobacz typy innych użytkowników