player predictions

Poniżej znajdują się wszystkie typy dla darekwojciech1972.

Wyświetlane są tylko mecze i pytania dodatkowe, których nie można zmienić.

V LIga
Lip 31, 2020
18:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 01, 2020
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 02, 2020
13:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PKS RACOT PKS RACOT - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 08, 2020
11:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 2 - 1 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 3 zobacz typy innych użytkowników
14:30 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 1 - 0 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
16:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 - 2 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 1 - 1 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 2 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 1 - 0 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 2 - 1 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 1 zobacz typy innych użytkowników
17:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 1 - 0 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 3 zobacz typy innych użytkowników
17:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 1 - 3 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 2 zobacz typy innych użytkowników
Sie 12, 2020
18:00 PKS RACOT PKS RACOT 2 - 1 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 3 zobacz typy innych użytkowników
Sie 15, 2020
15:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 1 - 1 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 1 - 2 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 2 - 0 PATRIA BUK PATRIA BUK 1 zobacz typy innych użytkowników
17:30 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 - 1 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 2 - 0 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 16, 2020
12:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 2 - 4 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 3 - 1 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 2 - 0 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 3 zobacz typy innych użytkowników
Sie 19, 2020
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 1 - 2 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 7 zobacz typy innych użytkowników
Sie 22, 2020
14:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 1 - 3 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 2 - 1 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 1 zobacz typy innych użytkowników
16:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 3 - 1 PKS RACOT PKS RACOT 3 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 1 - 2 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
17:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 1 - 1 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 1 zobacz typy innych użytkowników
17:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 3 - 1 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 2 zobacz typy innych użytkowników
17:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 2 - 1 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
17:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 3 - 1 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 1 zobacz typy innych użytkowników
Sie 26, 2020
18:30 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 2 - 2 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 1 zobacz typy innych użytkowników
Sie 29, 2020
11:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 1 - 3 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 3 zobacz typy innych użytkowników
12:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 - 1 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 1 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 2 - 1 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 1 zobacz typy innych użytkowników
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 1 - 1 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 1 - 3 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 3 zobacz typy innych użytkowników
17:30 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 2 - 1 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 3 zobacz typy innych użytkowników
Sie 30, 2020
15:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 - 3 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 2 zobacz typy innych użytkowników
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 2 - 1 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 2 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PKS RACOT PKS RACOT 2 - 1 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 05, 2020
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 3 - 1 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 1 - 3 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 2 - 1 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 3 zobacz typy innych użytkowników
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 2 - 1 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 2 - 0 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 4 - 1 PKS RACOT PKS RACOT 3 zobacz typy innych użytkowników
17:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 2 - 1 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 1 zobacz typy innych użytkowników
19:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 2 - 1 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 3 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 06, 2020
16:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 3 - 1 PATRIA BUK PATRIA BUK 2 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 12, 2020
11:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 - 1 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
14:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 1 - 4 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 2 - 1 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 3 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 1 - 5 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 3 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 13, 2020
15:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 3 - 1 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 2 - 1 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 2 - 1 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 2 zobacz typy innych użytkowników
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 3 - 2 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 2 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PKS RACOT PKS RACOT 1 - 2 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 3 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 19, 2020
15:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 3 - 1 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 2 zobacz typy innych użytkowników
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 3 - 1 PKS RACOT PKS RACOT 3 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 3 - 1 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 3 zobacz typy innych użytkowników
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 1 - 2 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 2 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 3 - 1 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 1 - 1 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:30 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 5 - 0 PATRIA BUK PATRIA BUK 7 zobacz typy innych użytkowników
17:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 1 - 2 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 20, 2020
16:30 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 2 - 1 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 26, 2020
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 - 3 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 3 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 2 - 3 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 2 zobacz typy innych użytkowników
16:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 - 4 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 3 zobacz typy innych użytkowników
16:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 3 - 1 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 1 - 2 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 1 - 2 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
wrz. 27, 2020
12:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 2 - 1 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 3 - 1 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 2 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PKS RACOT PKS RACOT 1 - 2 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 03, 2020
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 3 - 0 PATRIA BUK PATRIA BUK 3 zobacz typy innych użytkowników
15:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 2 - 1 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 2 - 0 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 4 - 1 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 2 zobacz typy innych użytkowników
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 2 - 3 PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 2 - 1 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 7 zobacz typy innych użytkowników
17:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 4 - 2 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
Paź 04, 2020
12:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 4 - 1 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
15:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 3 - 2 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 10, 2020
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 3 - 1 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 - 4 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 1 - 2 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 2 zobacz typy innych użytkowników
16:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 1 - 3 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 3 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 2 - 1 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 7 zobacz typy innych użytkowników
Paź 11, 2020
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 - 3 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 1 - 2 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 3 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PKS RACOT PKS RACOT 3 - 1 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 1 - 2 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 7 zobacz typy innych użytkowników
Paź 15, 2020
13:50 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 17, 2020
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 - 2 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 2 - 1 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 3 - 1 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 1 zobacz typy innych użytkowników
15:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 2 - 1 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 2 zobacz typy innych użytkowników
15:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 2 - 1 PATRIA BUK PATRIA BUK 3 zobacz typy innych użytkowników
15:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 2 - 1 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 3 zobacz typy innych użytkowników
Paź 18, 2020
15:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 3 - 0 PKS RACOT PKS RACOT 3 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 3 - 1 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 2 zobacz typy innych użytkowników
18:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 1 - 3 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 24, 2020
13:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 3 - 1 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 3 zobacz typy innych użytkowników
15:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 5 - 0 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 3 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 1 - 4 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ zobacz typy innych użytkowników
15:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 1 - 3 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 2 zobacz typy innych użytkowników
Paź 25, 2020
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 3 - 2 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 2 - 1 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 1 zobacz typy innych użytkowników
14:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 1 - 2 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 2 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PKS RACOT PKS RACOT 1 - 4 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 2 zobacz typy innych użytkowników
Paź 31, 2020
11:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 2 - 1 PKS RACOT PKS RACOT 1 zobacz typy innych użytkowników
11:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 3 - 1 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
11:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 - 2 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 7 zobacz typy innych użytkowników
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 3 - 0 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 1 - 4 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 2 - 1 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 3 zobacz typy innych użytkowników
14:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 4 - 1 PATRIA BUK PATRIA BUK 3 zobacz typy innych użytkowników
14:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 3 - 0 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 2 - 1 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 1 zobacz typy innych użytkowników
Lis 07, 2020
11:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 3 - 1 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 2 zobacz typy innych użytkowników
14:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 1 - 4 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 1 zobacz typy innych użytkowników
14:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 2 - 1 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 1 zobacz typy innych użytkowników
14:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 3 - 1 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 3 zobacz typy innych użytkowników
14:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 3 - 0 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 3 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 1 - 3 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ zobacz typy innych użytkowników
14:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 3 - 0 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
19:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 2 - 1 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 3 zobacz typy innych użytkowników
Lis 08, 2020
13:00 PKS RACOT PKS RACOT 1 - 3 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 2 zobacz typy innych użytkowników
Lis 14, 2020
13:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 - 3 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 1 - 2 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 3 zobacz typy innych użytkowników
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 2 - 1 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 3 zobacz typy innych użytkowników
14:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 3 - 2 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 3 - 1 PATRIA BUK PATRIA BUK 3 zobacz typy innych użytkowników
14:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 1 - 2 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 1 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 2 - 0 PKS RACOT PKS RACOT 3 zobacz typy innych użytkowników
14:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 3 - 1 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 2 zobacz typy innych użytkowników
Lis 15, 2020
14:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 3 - 1 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 1 zobacz typy innych użytkowników
Lis 21, 2020
11:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 2 - 1 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ zobacz typy innych użytkowników
12:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 4 - 1 PKS RACOT PKS RACOT zobacz typy innych użytkowników
13:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 1 - 3 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW zobacz typy innych użytkowników
13:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 2 - 1 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA zobacz typy innych użytkowników
13:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 2 - 1 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ zobacz typy innych użytkowników
13:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 3 - 1 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY zobacz typy innych użytkowników
13:30 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 2 - 1 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ zobacz typy innych użytkowników
14:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 3 - 1 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA zobacz typy innych użytkowników
Lis 22, 2020
13:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 2 - 1 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ zobacz typy innych użytkowników
Group Stage
Cze 11, 2021
21:00 Turcja Turcja - Włochy Włochy 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 12, 2021
15:00 Walia Walia - Szwajcaria Szwajcaria 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Dania Dania - Finlandia Finlandia 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Belgia Belgia - Rosja Rosja 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 13, 2021
15:00 Anglia Anglia - Chorwacja Chorwacja 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Austria Austria - Północna Macedonia Północna Macedonia 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Holandia Holandia - Ukraina Ukraina 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 14, 2021
15:00 Szkocja Szkocja - Czechy Czechy 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 POLSKA POLSKA - Słowacja Słowacja 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Hiszpania Hiszpania - Szwecja Szwecja 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 15, 2021
18:00 Węgry Węgry - Portugalia Portugalia 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Francja Francja - Niemcy Niemcy 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 16, 2021
15:00 Finlandia Finlandia - Rosja Rosja 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Turcja Turcja - Walia Walia 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Włochy Włochy - Szwajcaria Szwajcaria 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 17, 2021
15:00 Ukraina Ukraina - Północna Macedonia Północna Macedonia 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Dania Dania - Belgia Belgia 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Holandia Holandia - Austria Austria 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 18, 2021
15:00 Szwecja Szwecja - Słowacja Słowacja 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Chorwacja Chorwacja - Czechy Czechy 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Anglia Anglia - Szkocja Szkocja 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 19, 2021
15:00 Węgry Węgry - Francja Francja 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Portugalia Portugalia - Niemcy Niemcy 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Hiszpania Hiszpania - POLSKA POLSKA 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 20, 2021
18:00 Szwajcaria Szwajcaria - Turcja Turcja 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Włochy Włochy - Walia Walia 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 21, 2021
18:00 Północna Macedonia Północna Macedonia - Holandia Holandia 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Ukraina Ukraina - Austria Austria 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Rosja Rosja - Dania Dania 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Finlandia Finlandia - Belgia Belgia 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 22, 2021
21:00 Chorwacja Chorwacja - Szkocja Szkocja 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Czechy Czechy - Anglia Anglia 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 23, 2021
18:00 Słowacja Słowacja - Hiszpania Hiszpania 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Szwecja Szwecja - POLSKA POLSKA 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Portugalia Portugalia - Francja Francja 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Niemcy Niemcy - Węgry Węgry 0 zobacz typy innych użytkowników
Round of 16
Cze 26, 2021
18:00 Walia Walia - Dania Dania 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Włochy Włochy - Austria Austria 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 27, 2021
18:00 Holandia Holandia - Czechy Czechy 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Belgia Belgia - Portugalia Portugalia 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 28, 2021
18:00 Chorwacja Chorwacja - Hiszpania Hiszpania 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Francja Francja - Szwajcaria Szwajcaria 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 29, 2021
18:00 Anglia Anglia - Niemcy Niemcy 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Szwecja Szwecja - Ukraina Ukraina 0 zobacz typy innych użytkowników
Quarter Finals
Lip 02, 2021
18:00 Winner match 42 - Winner match 41 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Winner match 40 - Winner match 38 0 zobacz typy innych użytkowników
Lip 03, 2021
18:00 Winner match 39 - Winner match 37 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Winner match 44 - Winner match 43 0 zobacz typy innych użytkowników
Semi-Finals
Lip 06, 2021
21:00 Winner match 46 - Winner match 45 0 zobacz typy innych użytkowników
Lip 07, 2021
21:00 Winner match 48 - Winner match 47 0 zobacz typy innych użytkowników
Final
Lip 11, 2021
21:00 Winner match 49 2 - 1 Winner match 50 zobacz typy innych użytkowników