player predictions

Poniżej wszystkie typy Mariusz Gawrylczyk.

Tylko mecze i pytania bonusowe, których nie można zmienić są pokazane.

V LIga
Lip 31, 2020
18:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 1 - 3 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typowania innych graczy
Sie 01, 2020
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 2 - 0 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 1 - 2 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 - 2 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 2 - 0 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 3 zobacz typowania innych graczy
Sie 02, 2020
13:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 - 4 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typowania innych graczy
13:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 2 - 0 PATRIA BUK PATRIA BUK 2 zobacz typowania innych graczy
17:00 PKS RACOT PKS RACOT 1 - 1 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 1 zobacz typowania innych graczy
Sie 08, 2020
11:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typowania innych graczy
14:30 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 - 4 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 2 - 1 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 1 - 1 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 2 - 1 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 1 zobacz typowania innych graczy
17:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 - 2 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 1 zobacz typowania innych graczy
17:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 4 - 0 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typowania innych graczy
Sie 12, 2020
18:00 PKS RACOT PKS RACOT - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typowania innych graczy
Sie 15, 2020
15:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 1 - 2 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 7 zobacz typowania innych graczy
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 - 2 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 1 zobacz typowania innych graczy
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 2 - 1 PATRIA BUK PATRIA BUK 1 zobacz typowania innych graczy
17:30 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 3 - 1 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typowania innych graczy
18:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 2 - 1 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 1 zobacz typowania innych graczy
Sie 16, 2020
12:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 3 - 1 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 2 - 2 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 1 - 2 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 1 zobacz typowania innych graczy
Sie 19, 2020
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 3 - 1 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typowania innych graczy
Sie 22, 2020
14:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 2 - 1 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 2 - 0 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 3 - 0 PKS RACOT PKS RACOT 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 1 - 2 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 1 zobacz typowania innych graczy
17:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 1 - 2 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 2 - 0 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 3 - 1 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 zobacz typowania innych graczy
17:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 2 - 0 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typowania innych graczy
Sie 26, 2020
18:30 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 2 - 2 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 1 zobacz typowania innych graczy
Sie 29, 2020
11:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 2 - 1 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typowania innych graczy
12:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 3 - 1 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 2 - 0 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 1 - 3 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 2 zobacz typowania innych graczy
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 - 2 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 2 zobacz typowania innych graczy
17:30 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 - 2 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 1 zobacz typowania innych graczy
Sie 30, 2020
15:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 - 3 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 2 zobacz typowania innych graczy
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 2 - 1 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 2 zobacz typowania innych graczy
17:00 PKS RACOT PKS RACOT 1 - 1 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 05, 2020
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 2 - 1 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 2 - 2 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 3 - 1 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 1 - 3 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 3 - 1 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 1 zobacz typowania innych graczy
17:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 4 - 0 PKS RACOT PKS RACOT 2 zobacz typowania innych graczy
17:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 3 - 0 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typowania innych graczy
19:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 4 - 0 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 06, 2020
16:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 3 - 0 PATRIA BUK PATRIA BUK 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 12, 2020
11:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 - 3 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 13, 2020
15:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 2 - 1 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 1 - 3 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 2 - 0 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 1 - 0 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 2 zobacz typowania innych graczy
17:00 PKS RACOT PKS RACOT 1 - 2 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 19, 2020
15:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 2 - 1 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 3 - 0 PKS RACOT PKS RACOT 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 3 - 1 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 - 2 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 3 - 1 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 2 - 0 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 zobacz typowania innych graczy
16:30 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 4 - 0 PATRIA BUK PATRIA BUK 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 3 - 1 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 20, 2020
16:30 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 - 2 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 26, 2020
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 - 3 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 - 4 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 7 zobacz typowania innych graczy
16:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 - 6 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 4 - 0 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 2 - 1 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 2 - 1 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 7 zobacz typowania innych graczy
Wrz 27, 2020
12:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 3 - 1 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typowania innych graczy
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 2 - 1 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 PKS RACOT PKS RACOT 3 - 1 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 03, 2020
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 4 - 0 PATRIA BUK PATRIA BUK 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 2 - 0 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 3 - 0 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 2 - 1 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 3 - 1 PKS RACOT PKS RACOT 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 2 - 0 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 3 - 2 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 1 zobacz typowania innych graczy
Paź 04, 2020
12:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 3 - 0 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 1 - 2 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 2 zobacz typowania innych graczy
Paź 10, 2020
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typowania innych graczy
Paź 11, 2020
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 PKS RACOT PKS RACOT - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typowania innych graczy
Paź 15, 2020
13:50 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typowania innych graczy
Paź 17, 2020
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 - 2 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 3 - 2 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 3 - 0 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 2 - 0 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 3 - 1 PATRIA BUK PATRIA BUK 7 zobacz typowania innych graczy
15:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 1 - 0 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 2 zobacz typowania innych graczy
Paź 18, 2020
15:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 2 - 0 PKS RACOT PKS RACOT 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 4 - 0 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 3 zobacz typowania innych graczy
18:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 1 - 1 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 1 zobacz typowania innych graczy
Paź 24, 2020
13:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 2 - 1 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 7 zobacz typowania innych graczy
15:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 4 - 0 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 2 - 2 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ zobacz typowania innych graczy
15:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 2 - 1 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typowania innych graczy
Paź 25, 2020
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 2 - 0 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 1 - 3 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 1 zobacz typowania innych graczy
14:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 - 2 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 PKS RACOT PKS RACOT 1 - 3 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 31, 2020
11:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typowania innych graczy
11:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typowania innych graczy
11:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typowania innych graczy
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typowania innych graczy
13:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typowania innych graczy
Lis 07, 2020
11:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 3 - 1 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 - 2 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 2 - 1 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 1 zobacz typowania innych graczy
14:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 1 - 2 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 1 zobacz typowania innych graczy
14:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 2 - 0 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 0 - 3 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ zobacz typowania innych graczy
14:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 1 - 1 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 1 zobacz typowania innych graczy
19:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 2 - 3 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 1 zobacz typowania innych graczy
Lis 08, 2020
13:00 PKS RACOT PKS RACOT 1 - 3 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 2 zobacz typowania innych graczy
Lis 14, 2020
13:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 1 - 3 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typowania innych graczy
13:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 2 - 1 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typowania innych graczy
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 3 - 0 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 2 - 3 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 1 - 3 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 3 - 0 PKS RACOT PKS RACOT 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 2 - 0 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 3 zobacz typowania innych graczy
Lis 15, 2020
14:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 4 - 0 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typowania innych graczy
Lis 21, 2020
11:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typowania innych graczy
12:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 3 - 1 PKS RACOT PKS RACOT zobacz typowania innych graczy
13:00 PATRIA BUK PATRIA BUK 0 - 3 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW zobacz typowania innych graczy
13:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC 1 - 2 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA zobacz typowania innych graczy
13:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 - 3 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ zobacz typowania innych graczy
13:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI 2 - 1 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY zobacz typowania innych graczy
13:30 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 1 - 0 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ zobacz typowania innych graczy
14:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 2 - 1 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA zobacz typowania innych graczy
Lis 22, 2020
13:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 3 - 0 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ zobacz typowania innych graczy