player predictions

Poniżej znajdują się wszystkie typy dla Karol Adamczak.

Wyświetlane są tylko mecze i pytania dodatkowe, których nie można zmienić.

V LIga
Lip 31, 2020
18:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 01, 2020
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 02, 2020
13:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PKS RACOT PKS RACOT - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 08, 2020
11:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
14:30 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 12, 2020
18:00 PKS RACOT PKS RACOT - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 15, 2020
15:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
17:30 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 16, 2020
12:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 19, 2020
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 22, 2020
14:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 26, 2020
18:30 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 29, 2020
11:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
12:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
17:30 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
Sie 30, 2020
15:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PKS RACOT PKS RACOT - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
Wrz 05, 2020
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
19:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
Wrz 06, 2020
16:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
Wrz 12, 2020
11:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
Wrz 13, 2020
15:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 PKS RACOT PKS RACOT - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
Wrz 19, 2020
15:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:30 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
Wrz 20, 2020
16:30 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
Wrz 26, 2020
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
Wrz 27, 2020
12:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PKS RACOT PKS RACOT - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 03, 2020
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
17:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 04, 2020
12:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 10, 2020
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 11, 2020
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PKS RACOT PKS RACOT - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 15, 2020
13:50 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 17, 2020
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 18, 2020
15:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
16:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 24, 2020
13:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 25, 2020
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PKS RACOT PKS RACOT - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
Paź 31, 2020
11:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
11:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
11:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
15:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
Lis 07, 2020
11:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
19:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
Lis 08, 2020
13:00 PKS RACOT PKS RACOT - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
Lis 14, 2020
13:00 SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY - MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ - KORONA PIASKI KORONA PIASKI 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW - PIAST PONIEC PIAST PONIEC 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ - PATRIA BUK PATRIA BUK 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA - GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ - ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN 0 zobacz typy innych użytkowników
Lis 15, 2020
14:00 PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ - POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL 0 zobacz typy innych użytkowników
Lis 21, 2020
11:00 MKS KANIA GOSTYŃ MKS KANIA GOSTYŃ - RAWIA RAWICZ RAWIA RAWICZ 0 zobacz typy innych użytkowników
12:00 WIARA LECHA POZNAŃ WIARA LECHA POZNAŃ - PKS RACOT PKS RACOT 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 PATRIA BUK PATRIA BUK - LIPNO STĘSZEW LIPNO STĘSZEW 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 PIAST PONIEC PIAST PONIEC - PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 POGOŃ ŚMIGIEL POGOŃ ŚMIGIEL - PROMIEŃ KRZYWIŃ PROMIEŃ KRZYWIŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
13:00 KORONA PIASKI KORONA PIASKI - SOKÓŁ PNIEWY SOKÓŁ PNIEWY 0 zobacz typy innych użytkowników
13:30 GROM WOLSZTYN GROM WOLSZTYN - STELLA LUBOŃ STELLA LUBOŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
14:00 AP REISSA POZNAŃ AP REISSA POZNAŃ - GROM PLEWISKA GROM PLEWISKA 0 zobacz typy innych użytkowników
Lis 22, 2020
13:00 ORKAN CHORZEMIN ORKAN CHORZEMIN - PRZEMYSŁAW POZNAŃ PRZEMYSŁAW POZNAŃ 0 zobacz typy innych użytkowników
Group Stage
Cze 11, 2021
21:00 Turcja Turcja - Włochy Włochy 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 12, 2021
15:00 Walia Walia - Szwajcaria Szwajcaria 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Dania Dania - Finlandia Finlandia 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Belgia Belgia - Rosja Rosja 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 13, 2021
15:00 Anglia Anglia - Chorwacja Chorwacja 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 Austria Austria - Północna Macedonia Północna Macedonia 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Holandia Holandia - Ukraina Ukraina 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 14, 2021
15:00 Szkocja Szkocja - Czechy Czechy 0 zobacz typy innych użytkowników
18:00 POLSKA POLSKA - Słowacja Słowacja 0 zobacz typy innych użytkowników
21:00 Hiszpania Hiszpania - Szwecja Szwecja 0 zobacz typy innych użytkowników
Cze 15, 2021
18:00 Węgry Węgry - Portugalia Portugalia
21:00 Francja Francja - Niemcy Niemcy
Cze 16, 2021
15:00 Finlandia Finlandia - Rosja Rosja
18:00 Turcja Turcja - Walia Walia
21:00 Włochy Włochy - Szwajcaria Szwajcaria
Cze 17, 2021
15:00 Ukraina Ukraina - Północna Macedonia Północna Macedonia
18:00 Dania Dania - Belgia Belgia
21:00 Holandia Holandia - Austria Austria
Cze 18, 2021
15:00 Szwecja Szwecja - Słowacja Słowacja
18:00 Chorwacja Chorwacja - Czechy Czechy
21:00 Anglia Anglia - Szkocja Szkocja
Cze 19, 2021
15:00 Węgry Węgry - Francja Francja
18:00 Portugalia Portugalia - Niemcy Niemcy
21:00 Hiszpania Hiszpania - POLSKA POLSKA
Cze 20, 2021
18:00 Szwajcaria Szwajcaria - Turcja Turcja
18:00 Włochy Włochy - Walia Walia
Cze 21, 2021
18:00 Północna Macedonia Północna Macedonia - Holandia Holandia
18:00 Ukraina Ukraina - Austria Austria
21:00 Rosja Rosja - Dania Dania
21:00 Finlandia Finlandia - Belgia Belgia
Cze 22, 2021
21:00 Chorwacja Chorwacja - Szkocja Szkocja
21:00 Czechy Czechy - Anglia Anglia
Cze 23, 2021
18:00 Słowacja Słowacja - Hiszpania Hiszpania
18:00 Szwecja Szwecja - POLSKA POLSKA
21:00 Portugalia Portugalia - Francja Francja
21:00 Niemcy Niemcy - Węgry Węgry
Round of 16
Cze 26, 2021
18:00 Runner-up Group A - Runner-up Group B
21:00 Winner Group A - Runner-up Group C
Cze 27, 2021
18:00 Winner Group C - 3rd place D/E/F
21:00 Winner Group B - 3rd place A/D/E/F
Cze 28, 2021
18:00 Runner-up Group D - Runner-up Group E
21:00 Winner Group F - 3rd place A/B/C
Cze 29, 2021
18:00 Winner Group D - Runner-up Group F
21:00 Winner Group E - 3rd place A/B/C/D
Quarter Finals
Lip 02, 2021
18:00 Winner match 42 - Winner match 41
21:00 Winner match 40 - Winner match 38
Lip 03, 2021
18:00 Winner match 39 - Winner match 37
21:00 Winner match 44 - Winner match 43
Semi-Finals
Lip 06, 2021
21:00 Winner match 46 - Winner match 45
Lip 07, 2021
21:00 Winner match 48 - Winner match 47
Final
Lip 11, 2021
21:00 Winner match 49 - Winner match 50