SPONSORZY

Szanowni Państwo

Klub Sportowy Grom Wolsztyn istnieje już od ponad siedemdziesięciu lat. Głównym celem klubu od jego początków jest integracja mieszkańców Wolsztyna i okolic. Umożliwienie poprzez trening i rywalizację sportową kształtowanie swej sprawności fizycznej.

Obecna działalność klubu skierowana jest głównie na szkolenie młodzieży w piłce nożnej. Prowadzimy zajęcia aż w siedmiu grupach wiekowych, w których bierze udział ponad stu młodych piłkarzy i piłkarek. Pragniemy, by grup tych było jeszcze więcej. By jeszcze więcej młodych mieszkańców Wolsztyna miało możliwość spędzać swój wolny czas na sportowo.

Wizytówką klubu są aż dwie drużyny seniorskie. Drużyna kobiet, która od sezonu 2006/2007 uczestniczy w rozgrywkach grupy wielkopolskiej II ligi piłki nożnej kobiet(obecnie III liga). Drużyna mężczyzn, która od sezonu 2011/12 bierze udział w rozgrywkach o mistrzostwo IV ligi wlkp gr. płd. Kadra obu naszych grup seniorskich opiera się nieomal w pełni na naszych wychowankach. Co niewątpliwie jest wymiernym dowodem dobrej pracy szkoleniowej prowadzonej w klubie w kilku ostatnich latach.

Pracę tą chcemy kontynuować i sprawić by była jeszcze lepsza. To niestety wiąże się z dużymi kosztami, którym klub nie jest w stanie samodzielnie sprostać. I właśnie dlatego zwracamy się do państwa z prośbą o wsparcie naszych działań.

Liczy się dla nas każda Wasza pomoc. Nie tylko finansowa. Mamy nadzieję, że zrozumieją państwo nasze potrzeby, plany i marzenia. Czekając na Wasz pozytywny odzew pozdrawiają:

Zawodniczki i zawodnicy, trenerzy i działacze oraz zarząd

Klubu Sportowego Grom Wolsztyn.

ONI JUŻ NAM POMAGAJĄ

Urząd Miasta i Gminy Wolsztyn

Starostwo Powiatu Wolsztyńskiego

NORDAN
fabryka okien drewnianych i drewniano aluminiowych

PATRONAT MEDIALNY