Sparing z Tuchorzą

Pogoda okazała się jednak mało wiosenna. Mimo to mecz odbył się, a choć warunki były ciężkie kibice zobaczyć mogli całkiem niezłe spotkanie.

Rozmokła pod wpływem deszczu murawa okazała się największym wyzwaniem tego dnia. Dobrze broniący gospodarze nie ustrzegli się właśnie dlatego błędów, które zaowocowały dwoma samobójczymi trafieniami w odstępie zaledwie 15 minut. Było to wprawdzie wynikową naszej mocnej przewagi, ale otwarło i ustawiło mecz przy naszej nieskuteczności.

A skuteczność to największe wyzwanie do jakie mamy do poprawy. Taki wniosek możemy postawić po drugim z wiosennych sparingów.

Pozytywem, mimo tak trudnych warunków ilość stworzonych sytuacji, ale też całościowy obraz drużyny. Widać, że zima została przepracowana bardzo dobrze!

23 luty 2020 [niedziela]
Tecza Tuchorza – Grom Wolsztyn 1:4
bramki: Daniel Hamrol x2, samobójcze x2

Dziękujemy tym nielicznym kibicom, którzy mimo pogody byli z nami i już dzisiaj serdecznie zapraszamy na następny mecz. W najbliższą sobotę na boisku ze sztuczna murawą w Zbąszyniu spotkamy się z Sokołem Rakoniewice. Początek spotkania o godz. 17:00. Bądźcie z nami.Hej GROM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *