Rozgrywki

Data Godzina Rodzaj rozgrywek Drużyna I Wynik Drużyna II
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 13-06-2020 00:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Wolsztyn - : - MUKS WOLSZTYN
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 06-06-2020 11:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
HELIOS Bucz - : - GROM Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 30-05-2020 00:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Wolsztyn - : - RYWAL-KLON Mochy
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 23-05-2020 00:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
AS Czempiń - : - GROM Wolsztyn
Leszno: Klasa okręgowa 25-04-2020 15:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
KS Grom Wolsztyn - : - SARNOWIANKA Sarnowa
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 25-04-2020 00:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
RYWAL-KLON Mochy - : - GROM Wolsztyn
Leszno: Klasa okręgowa 18-04-2020 16:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
SOKÓŁ Chwałkowo - : - KS Grom Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 18-04-2020 00:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Wolsztyn - : - AS Czempiń
Leszno: Klasa okręgowa 11-04-2020 15:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
KS Grom Wolsztyn - : - SOKÓŁ Kaszczor
Leszno: Klasa okręgowa 04-04-2020 17:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
SPARTA Miejska Górka - : - KS Grom Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 04-04-2020 00:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Czacz - : - GROM Wolsztyn
Leszno: Klasa okręgowa 29-03-2020 14:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
BRENEWIA Wijewo - : - KS Grom Wolsztyn
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 28-03-2020 00:00 Liga
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
KS Grom Wolsztyn - : - UKS Śrem
Leszno: Klasa okręgowa 22-03-2020 15:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
KS Grom Wolsztyn - : - ZJEDNOCZENI Pudliszki
friendly 15-03-2020 13:00 friendly
Sparing
KKS LECH Poznań - : - KS Grom Wolsztyn
Leszno: Klasa okręgowa 14-03-2020 15:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
DĄB Kębłowo - : - KS Grom Wolsztyn
friendly 07-03-2020 13:00 friendly
Mecz Towarzyski
Płomień Przyprostynia 3 : 2 KS Grom Wolsztyn
friendly 06-03-2020 18:30 friendly
Chrobry Głogów U17 20 : 1 KS Grom Wolsztyn
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 01-03-2020 10:00 Liga
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
KS Grom Wolsztyn - : - SZOK BOJANOWO
friendly 01-03-2020 09:00 friendly
Sparing
KS Grom Wolsztyn - : - Sokół Kaszczor
friendly 29-02-2020 17:00 friendly
Sokół Rakoniewice 3 : 3 KS Grom Wolsztyn
friendly 23-02-2020 13:00 friendly
mecz towarzyski
Tęcza Tuchorza 1 : 4 KS Grom Wolsztyn
friendly 16-02-2020 14:00 friendly
Sparing
Juna Trans Stare Oborzyska Juniorki 0 : 4 KS Grom Wolsztyn
friendly 15-02-2020 15:00 friendly
Mecz Towarzyski
Obra Zbąszyń 3 : 4 KS Grom Wolsztyn
friendly 14-02-2020 16:00 friendly
Mecz Towarzyski
KS Grom Wolsztyn - : - Football Academy Wrocław
friendly 09-02-2020 14:30 friendly
Sparing
JUNA-TRANS Stare Oborzyska 2 : 4 KS Grom Wolsztyn
friendly 09-01-2020 18:30 friendly
Sparing APR Wolsztyn
MUKS Kolejarz APR Wolsztyn - : - KS Grom Wolsztyn
Inny 23-11-2019 00:00 Inny
4 Liga Kobiet
KKS LECH Poznań 3 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: Klasa okręgowa 16-11-2019 14:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
GROM Czacz 0 : 4 KS Grom Wolsztyn
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 16-11-2019 10:00 Liga
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
KS Grom Wolsztyn 1 : 1 Stainer Polonia Leszno
Leszno: Klasa okręgowa 09-11-2019 14:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
KS Grom Wolsztyn 4 : 0 TS Gminy Kamieniec
friendly 07-11-2019 18:00 friendly
Sparing
KS Grom Wolsztyn - : - KS Grom Wolsztyn
friendly 07-11-2019 18:00 friendly
Sparing Orlik
KS Grom Wolsztyn - : - Dziewczyny
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 06-11-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
MUKS WOLSZTYN 5 : 4 GROM Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 06-11-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
MUKS WOLSZTYN 5 : 4 GROM Wolsztyn
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 05-11-2019 17:00 Liga
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
UKS Śrem 7 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: Klasa okręgowa 03-11-2019 14:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
HELIOS Czempiń 2 : 5 KS Grom Wolsztyn
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 03-11-2019 10:00 Liga
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
KS Grom Wolsztyn 16 : 0 TĘCZA-OSA Osieczna
Inny 02-11-2019 00:00 Inny
4 Liga Kobiet
KS Grom Wolsztyn 2 : 3 GOS KOŹMIN WLKP.
Inny 27-10-2019 11:00 Inny
KS Grom Wolsztyn - : - MUKS WOLSZTYN
Inny 27-10-2019 11:00 Inny
KS Grom Wolsztyn - : - MUKS WOLSZTYN
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14 27-10-2019 11:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14
KS Grom Wolsztyn 1 : 1 MUKS WOLSZTYN
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 27-10-2019 10:00 Liga
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
WISŁA Borek Wlkp. 1 : 7 KS Grom Wolsztyn
Leszno: Klasa okręgowa 26-10-2019 14:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
KS Grom Wolsztyn 1 : 5 JUNA-TRANS Stare Oborzyska
Liga 26-10-2019 14:00 Liga
III Liga Kobiet
KS Grom Wolsztyn 3 : 1 AZS UAM Poznań
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 25-10-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Wolsztyn 13 : 6 HELIOS Bucz
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 25-10-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Wolsztyn 13 : 6 HELIOS Bucz
Inny 24-10-2019 16:00 Inny
4 Liga Kobiet
KS Grom Wolsztyn 0 : 3 KA4 II Respect Krobia
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 20-10-2019 11:00 Liga
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
KS Grom Wolsztyn 1 : 3 AS Czempiń
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 20-10-2019 10:00 Liga
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
VICTORIA Września 2 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: Klasa okręgowa 19-10-2019 17:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
KORONA Wilkowice 0 : 3 KS Grom Wolsztyn
Liga 19-10-2019 14:00 Liga
III Liga Kobiet
KS Grom Wolsztyn 0 : 6 KA4 Respect Krobia
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 19-10-2019 13:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
RYWAL-KLON Mochy 5 : 5 GROM Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 19-10-2019 13:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
RYWAL-KLON Mochy 5 : 5 GROM Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14 19-10-2019 12:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14
SOKÓŁ Wroniawy 2 : 5 KS Grom Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 14-10-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Wolsztyn 2 : 14 AS Czempiń
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 13-10-2019 17:30 Liga
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
JAROTA Jarocin 6 : 0 KS Grom Wolsztyn
Liga 13-10-2019 12:00 Liga
III Liga Kobiet
Lipno Stęszew 2 : 2 KS Grom Wolsztyn
Liga 13-10-2019 11:00 Liga
KS Grom Wolsztyn - : - Błyskawica Jaromierz
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14 13-10-2019 11:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14
KS Grom Wolsztyn 6 : 0 BŁYSKAWICA Jaromierz
Leszno: Klasa okręgowa 12-10-2019 14:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
KS Grom Wolsztyn 6 : 0 PIAST Nowy Belęcin
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 12-10-2019 10:00 Liga
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
DĄBROCZANKA Pępowo 3 : 4 KS Grom Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 11-10-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Wolsztyn 2 : 14 AS Czempiń
Puchar 09-10-2019 16:00 Puchar
Totolotek Puchar Polski
KS Grom Wolsztyn 2 : 2 KORONA Piaski
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 08-10-2019 17:00 Liga
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
KS Grom Wolsztyn 1 : 8 KKS 1925 KALISZ
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14 06-10-2019 11:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14
DĄB Kębłowo 4 : 0 KS Grom Wolsztyn
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 06-10-2019 11:00 Liga
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
KS Grom Wolsztyn 4 : 0 ELPA ŚWIĘCIECHOWA
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 06-10-2019 10:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Czacz 10 : 7 GROM Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 06-10-2019 10:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Czacz 10 : 7 GROM Wolsztyn
Inny 06-10-2019 00:00 Inny
4 Liga Kobiet
KS Grom Wolsztyn 1 : 8 LFA TUREK
Leszno: Klasa okręgowa 05-10-2019 15:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
PIAST Poniec 0 : 0 KS Grom Wolsztyn
Liga 05-10-2019 14:00 Liga
III Liga Kobiet
KS Grom Wolsztyn 2 : 1 Ostrovia II Ostrów Wlkp.
Inny 29-09-2019 15:30 Inny
4 Liga Kobiet
Szkoła Futbolu Lejdis Luboń 22 : 0 KS Grom Wolsztyn
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 29-09-2019 13:00 Liga
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 8 : 0 KS Grom Wolsztyn
Liga 29-09-2019 13:00 Liga
III Liga Kobiet
AZS PWSZ Konin 0 : 4 KS Grom Wolsztyn
Leszno: Klasa okręgowa 28-09-2019 16:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
KS Grom Wolsztyn 1 : 0 RYDZYNIAK Rydzyna
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 27-09-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Wolsztyn 1 : 11 MUKS WOLSZTYN
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 27-09-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Wolsztyn 1 : 11 MUKS WOLSZTYN
Puchar 25-09-2019 16:30 Puchar
Totolotek Puchar Polski
KS Grom Wolsztyn 3 : 2 Helios Czempiń
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14 24-09-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14
MUKS WOLSZTYN 2 : 3 KS Grom Wolsztyn
Inny 22-09-2019 16:00 Inny
4 Liga Kobiet
KS Grom Wolsztyn 3 : 1 Orły Pniewy
Leszno: Klasa okręgowa 22-09-2019 15:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
SARNOWIANKA Sarnowa 0 : 2 KS Grom Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 22-09-2019 11:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
HELIOS Bucz 3 : 6 GROM Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 22-09-2019 11:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
HELIOS Bucz 3 : 6 GROM Wolsztyn
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 21-09-2019 11:00 Liga
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
KS Grom Wolsztyn 3 : 6 Luboński 1943 Luboń
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 21-09-2019 10:00 Liga
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
KS Grom Wolsztyn 3 : 1 KORONA Piaski
Inny 16-09-2019 17:30 Inny
4 Liga Kobiet
Juna Trans II Oborzyska Stare 7 : 2 KS Grom Wolsztyn
Liga 15-09-2019 11:00 Liga
KS Grom Wolsztyn - : - Sokół Wroniawy
Leszno: Klasa okręgowa 14-09-2019 16:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
KS Grom Wolsztyn 2 : 1 SOKÓŁ Chwałkowo
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 14-09-2019 13:00 Liga
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
PIAST Poniec 0 : 12 KS Grom Wolsztyn
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 14-09-2019 11:00 Liga
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
OLIMPIA Koło 3 : 0 KS Grom Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14 14-09-2019 11:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14
SOKÓŁ Wroniawy 0 : 5 KS Grom Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 13-09-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Wolsztyn 10 : 5 RYWAL-KLON Mochy
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 13-09-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Wolsztyn 10 : 5 RYWAL-KLON Mochy
Puchar 11-09-2019 17:00 Puchar
Totolotek Puchar Polski
Dąb Kębłowo 1 : 2 KS Grom Wolsztyn
Puchar 10-09-2019 17:00 Puchar
Puchar Polski Kobiet - Finał
KS Grom Wolsztyn 2 : 5 KA4 Respect Krobia
Inny 09-09-2019 17:30 Inny
4 Liga Kobiet
KS Grom Wolsztyn 2 : 1 Grom Czacz
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 08-09-2019 17:00 Liga
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
KS Grom Wolsztyn 3 : 1 POLONIA Środa Wlkp.
Liga 07-09-2019 16:00 Liga
III Liga Kobiet
JUNA-TRANS Stare Oborzyska 10 : 0 KS Grom Wolsztyn
Leszno: Klasa okręgowa 07-09-2019 15:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
SOKÓŁ Kaszczor 0 : 2 KS Grom Wolsztyn
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 07-09-2019 13:30 Liga
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
KS Grom Wolsztyn 7 : 0 KROBIANKA Krobia
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 07-09-2019 11:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
AS Czempiń 9 : 2 GROM Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 07-09-2019 11:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
AS Czempiń 9 : 2 GROM Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14 06-09-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14
BŁYSKAWICA Jaromierz 1 : 2 KS Grom Wolsztyn
friendly 05-09-2019 16:00 friendly
Sparing
KS Grom Wolsztyn 4 : 4 Grom Wolsztyn Młodzik
Leszno: Klasa okręgowa 01-09-2019 17:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
KS Grom Wolsztyn 1 : 0 SPARTA Miejska Górka
Liga 01-09-2019 11:00 Liga
KS Grom Wolsztyn - : - Dąb Kębłowo
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14 01-09-2019 11:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa D1 Młodzik Grupa 14
KS Grom Wolsztyn 3 : 1 DĄB Kębłowo
Puchar 31-08-2019 14:00 Puchar
Puchar Polski Kobiet
KS Grom Wolsztyn 3 : 0 KS Lipno Stęszew
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4 31-08-2019 12:30 Liga
Poznań: I liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 4
SPARTA Miejska Górka 3 : 0 KS Grom Wolsztyn
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 31-08-2019 11:00 Liga
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
SKP Słupca 0 : 6 KS Grom Wolsztyn
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 30-08-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Wolsztyn 2 : 6 GROM Czacz
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13 30-08-2019 17:00 Liga
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik Grupa 13
GROM Wolsztyn 2 : 6 GROM Czacz
friendly 29-08-2019 16:00 friendly
KS Grom Wolsztyn - : - LPFA Wolsztyn
Puchar 28-08-2019 17:45 Puchar
Totolotek Puchar Polski
Karpik Kopanica 1 : 5 KS Grom Wolsztyn
Leszno: Klasa okręgowa 25-08-2019 17:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
KS Grom Wolsztyn 5 : 0 BRENEWIA Wijewo
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2 25-08-2019 13:00 Liga
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
KS Grom Wolsztyn 0 : 3 Stainer Polonia Leszno
Puchar 24-08-2019 14:30 Puchar
Puchar Polski Kobiet
AZS PWSZ Konin 0 : 7 KS Grom Wolsztyn
friendly 22-08-2019 18:30 friendly
Sparing
DYSKOBOLIA GRODZISK WIELKOPOLSKI 10 : 1 KS Grom Wolsztyn
friendly 20-08-2019 16:00 friendly
KS Grom Wolsztyn 3 : 3 Sokół Wroniawy
Leszno: Klasa okręgowa 17-08-2019 17:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
ZJEDNOCZENI Pudliszki 0 : 2 KS Grom Wolsztyn
friendly 17-08-2019 14:00 friendly
Sparing
Promień Żary 3 : 2 KS Grom Wolsztyn
friendly 17-08-2019 11:00 friendly
KOZIOŁEK POZNAŃ 6 : 2 KS Grom Wolsztyn
Leszno: Klasa okręgowa 15-08-2019 15:00 Liga
Leszno: Klasa okręgowa
KS Grom Wolsztyn 0 : 0 DĄB Kębłowo
friendly 12-08-2019 17:30 friendly
Sparing
KS Grom Wolsztyn 4 : 2 Orlik Jelenia Góra
Inny 10-08-2019 17:00 Inny
Gra wewnętrzna
KS Grom Wolsztyn 1 : 1 KS Grom Wolsztyn
friendly 10-08-2019 10:00 friendly
Mecz kontrolny
Stainer Polonia Leszno 3 : 2 KS Grom Wolsztyn
friendly 04-08-2019 13:30 friendly
Turniej
KS Grom Wolsztyn 1 : 0 Grom Czacz
friendly 04-08-2019 13:15 friendly
Turniej - Drugi zespół
KS Grom Wolsztyn 0 : 1 Orły Pniewy
friendly 04-08-2019 13:00 friendly
Turniej
KS Grom Wolsztyn 2 : 0 LFA TUREK
friendly 04-08-2019 12:30 friendly
Turniej - Drugi zespół
KS Grom Wolsztyn 1 : 2 Szkoła Futbolu Lejdis Luboń
friendly 04-08-2019 12:00 friendly
Turniej
KS Grom Wolsztyn 4 : 0 Grom II Wolsztyn
friendly 04-08-2019 12:00 friendly
Turniej - Drugi zespół
KS Grom Wolsztyn 0 : 4 KS Grom Wolsztyn
friendly 04-08-2019 11:45 friendly
Turniej - Drugi zespół
KS Grom Wolsztyn 1 : 1 Amicus Mórka
friendly 04-08-2019 11:30 friendly
Turniej
KS Grom Wolsztyn 1 : 0 Orły Pniewy
friendly 04-08-2019 11:15 friendly
Turniej - Drugi zespół
KS Grom Wolsztyn 0 : 0 Grom Czacz
friendly 04-08-2019 11:00 friendly
Turniej
KS Grom Wolsztyn 0 : 0 Lejdis Luboń
friendly 04-08-2019 10:45 friendly
Turniej - Drugi zespół
KS Grom Wolsztyn 1 : 3 LFA TUREK
friendly 04-08-2019 10:30 friendly
Turniej
KS Grom Wolsztyn 1 : 0 Promień Żary
friendly 04-08-2019 10:15 friendly
Turniej - Drugi zespół
KS Grom Wolsztyn 0 : 2 Promień Żary
friendly 04-08-2019 10:00 friendly
Turniej
KS Grom Wolsztyn 1 : 0 Amicus Mórka
friendly 03-08-2019 17:00 friendly
Mecz Towarzyski
Płomień Przyprostynia 4 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly 02-08-2019 18:30 friendly
Sparing
KS Grom Wolsztyn 2 : 1 CHROBRY GŁOGÓW S.A.
friendly 27-07-2019 17:00 friendly
Mecz towarzyski
KS Grom Wolsztyn 1 : 1 Orkan Chorzemin
friendly 27-07-2019 13:30 friendly
Sparing
KS Grom Wolsztyn 5 : 7 KS Grom Wolsztyn Trampkarze
friendly 19-07-2019 18:30 friendly
Mecz Towarzyski
TS Przylep 5 : 2 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa - Leszno 22-06-2019 17:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 10 : 3 Grom Czacz
Klasa okręgowa - Leszno 15-06-2019 16:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Tęcza - Osa Osieczna 1 : 4 KS Grom Wolsztyn
Liga 09-06-2019 14:00 Liga
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2
KS Grom Wolsztyn 7 : 3 Obra 1912 Kościan
Klasa okręgowa - Leszno 08-06-2019 17:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 1 : 1 Helios Czempiń
Klasa okręgowa - Leszno 02-06-2019 15:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Dąb Kębłowo 3 : 2 KS Grom Wolsztyn
Liga 26-05-2019 11:00 Liga
Wilga Brenno 0 : 17 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa - Leszno 25-05-2019 17:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 0 : 1 Lew Pogorzela
Liga 19-05-2019 11:00 Liga
KS Grom Wolsztyn 7 : 0 Znicz Obra
Klasa okręgowa - Leszno 18-05-2019 17:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Piast Poniec 1 : 1 KS Grom Wolsztyn
Liga 14-05-2019 17:00 Liga
ELPA Święciechowa 3 : 1 KS Grom Wolsztyn
Liga 12-05-2019 10:00 Liga
Helios Czempiń 3 : 2 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa - Leszno 11-05-2019 17:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 2 : 3 Wisła Borek Wielkopolski
Klasa okręgowa - Leszno 05-05-2019 16:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Sarnowianka Sarnowa 3 : 0 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa - Leszno 27-04-2019 17:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 6 : 0 Sokół Wroniawy
Klasa okręgowa - Leszno 20-04-2019 15:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Sparta Miejska Górka 3 : 3 KS Grom Wolsztyn
Liga 19-04-2019 17:00 Liga
(Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2)
KS Grom Wolsztyn 11 : 2 Orzeł Lipno
friendly 16-04-2019 16:00 friendly
Sparing z Młodziczkami
KS Grom Wolsztyn - : - KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa - Leszno 14-04-2019 14:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
GKS Włoszakowice 3 : 5 KS Grom Wolsztyn
Liga 13-04-2019 13:00 Liga
(Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2)
KS Grom Wolsztyn 4 : 0 Helios Bucz
Klasa okręgowa - Leszno 06-04-2019 12:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 1 : 0 Rydzyniak Rydzyna
Klasa okręgowa - Leszno 30-03-2019 15:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Zjednoczeni Pudliszki 0 : 2 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa - Leszno 23-03-2019 15:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 2 : 1 Korona Wilkowice
Klasa okręgowa - Leszno 17-03-2019 14:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Braniewia Wijewo 0 : 1 KS Grom Wolsztyn
friendly 09-03-2019 15:00 friendly
Pogoń Smigiel 1 : 1 KS Grom Wolsztyn
friendly 24-02-2019 12:00 friendly
Sokół Kaszczor 2 : 5 KS Grom Wolsztyn
friendly 16-02-2019 11:00 friendly
Obra Kościan 0 : 1 KS Grom Wolsztyn
friendly 10-02-2019 11:00 friendly
Obra Zbąszyń 3 : 5 KS Grom Wolsztyn
friendly 26-01-2019 11:00 friendly
Syrena Zbąszynek 4 : 1 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa - Leszno 10-11-2018 15:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Grom Czacz 1 : 2 KS Grom Wolsztyn
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2 10-11-2018 13:00 Liga
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2
KS Grom Wolsztyn 8 : 1 Rywal-Klon Maochy
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2 04-11-2018 11:00 Liga
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2
Sokół Kaszczor 0 : 17 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa - Leszno 03-11-2018 14:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 10 : 0 Tęcza - Osa Osieczna
Klasa okręgowa - Leszno 28-10-2018 14:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Helios Czempiń 2 : 3 KS Grom Wolsztyn
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2 28-10-2018 13:00 Liga
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2
KS Grom Wolsztyn 18 : 1 Wilga Brenno
Klasa okręgowa - Leszno 20-10-2018 15:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 5 : 2 Dąb Kębłowo
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2 20-10-2018 12:00 Liga
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2
Znicz Obra 1 : 3 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa - Leszno 13-10-2018 16:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Lew Pogorzela 4 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2 13-10-2018 13:00 Liga
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2
KS Grom Wolsztyn 10 : 3 AS Czempiń
Klasa okręgowa - Leszno 06-10-2018 16:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 6 : 2 Piast Poniec
Klasa okręgowa - Leszno 30-09-2018 16:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Wisła Borek Wielkopolski 1 : 1 KS Grom Wolsztyn
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2 27-09-2018 17:00 Liga
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2
KS Grom Wolsztyn 3 : 1 ELPA Święciechowa
Klasa okręgowa - Leszno 22-09-2018 16:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 7 : 1 Sarnowianka Sarnowa
Klasa okręgowa - Leszno 16-09-2018 12:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Sokół Wroniawy 0 : 4 KS Grom Wolsztyn
Liga 16-09-2018 11:00 Liga
KS Grom Wolsztyn - : - Obra Kościan
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2 16-09-2018 11:00 Liga
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2
Helios Bucz 7 : 4 KS Grom Wolsztyn
Puchar 12-09-2018 17:00 Puchar
KS Grom Wolsztyn 4 : 5 PKS Racot
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2 09-09-2018 14:00 Liga
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2
Obra 1912 Kościan 4 : 1 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa - Leszno 08-09-2018 17:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 1 : 0 Sparta Miejska Górka
Liga 08-09-2018 12:00 Liga
KS Grom Wolsztyn 7 : 0 Pogoń Smigiel
Klasa okręgowa - Leszno 01-09-2018 12:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 6 : 0 GKS Włoszakowice
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2 01-09-2018 12:00 Liga
Leszno: C1 TRAMPKARZ GRUPA 2
Orzeł Lipno 1 : 6 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa - Leszno 25-08-2018 17:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Rydzyniak Rydzyna 2 : 1 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa - Leszno 18-08-2018 17:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 5 : 0 Zjednoczeni Pudliszki
Klasa okręgowa - Leszno 15-08-2018 12:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
Korona Wilkowice 4 : 1 KS Grom Wolsztyn
Klasa okręgowa - Leszno 11-08-2018 12:00 Liga
Klasa okręgowa - Leszno
KS Grom Wolsztyn 1 : 0 Braniewia Wijewo
tournament 23-09-2017 12:30 tournament
Polonia Środa Wlkp 0 : 1 KS Grom Wolsztyn
tournament 23-09-2017 11:30 tournament
Polonia Poznań 4 : 0 KS Grom Wolsztyn
tournament 23-09-2017 11:00 tournament
Warta Międzychód 2 : 0 KS Grom Wolsztyn
friendly 27-08-2017 12:00 friendly
KS Grom Wolsztyn 2 : 3 CHROBRY GŁOGÓW S.A.
friendly 17-08-2017 18:00 friendly
Chlebnia Grodzisk Mazowiecki 0 : 4 KS Grom Wolsztyn
Puchar 12-08-2017 17:00 Puchar
Sokół Włoszakowice 2 : 2 KS Grom Wolsztyn
friendly 12-08-2017 11:00 friendly
KS Grom Wolsztyn 1 : 6 POLONIA-STAL ŚWIDNICA LDJ
friendly 06-08-2017 13:00 friendly
KS Grom Wolsztyn 3 : 2 Cargovia Kargowa
friendly 15-07-2017 18:00 friendly
KS Grom Wolsztyn 3 : 4 Obra Zbąszyń
Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.