PP: Odpadamy z pucharu!

We wczorajszym meczu II Rundy Pucharu Polski podopieczni trenera T. Leszczyńskiego ulegli GKS-owi Włoszakowice po serii rzutów karnych 4:5. Po regulaminowych 90 minutach wynik był 3:3. Trener Leszczyński dał pograć zmiennikom. Swoje szanse od pierwszej minuty dostali:Musiała Kwinto, Prusak.

Środowe spotkanie ułożyło się po myśli naszej ekipy. Pierwszego gola dla niebiesko-czerwonych strzelił Michał Just. Wcześniej strzał oddał Paweł Dulat, ale piłka po jego uderzeniu odbiła się od słupka, a następnie trafiła pod nogi Michała. W 34 minucie nasz najskuteczniejszy zawodnik już sam wykończył akcję i podwyższył rezultat na 2:0. Niestety po zmianie stron gospodarze wzięli się do odrabiania strat i już w 59 min zdobyli kontaktowego gola. W 75 min zawodnik GKS-u doprowadza do wyrównania. W samej końcówce spotkania emocji jak w poprzedniej edycji nie brakowało. Najpierw gospodarze w 82 min wyszli na prowadzenie, a minutę później Paweł Dulat wyrównał stan rywalizacji. W rzutach karnych pierwsi błąd popełnili rywale, a dla Gromu skutecznie jedenastki kolejno wykonywali: Nolka, Lewandowski, Dulat, Czura. W ostatniej serii pomylił się Rogoziński, a w szóstej serii Adamkiewicz. Gospodarze ostatecznie wygrywają w karnych 5:4 i tym samym zrewanżowali się za ubiegłoroczną porażkę. Drużynie GKS-u gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

GKS Włoszakowice – GROM Wolsztyn 3:3 (0:2) k. 5:4

GKS (59, 75, 82) – M. Just (20), P. Dulat (34), P. Dulat (83)

Grom wystąpił w składzie: M. Prusak, T. Lewandowski, P. Musiała, D. Kwinto, J. Adamkiewicz, R. Nolka, P. Rogoziński, W. Jodko, O. Kluj (25min M. Gostyński), M. Just (58min S. Czura), P. Dulat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.