PIAST ROZBITY W DRUGIEJ POŁOWIE! GROM – PIAST 6:2

GROM Wolsztyn – PIAST Poniec 6:2 (2:2)

gole: P. Rogoziński (16’min), K. Jung (26’min, 49’min), K. Piosik (54’min, 63’min), M. Kublik (87’min), – T. Dorociak (24’min), T. Szumny (45’min głową)

Fantastyczne zawody rozegrali dziś gromowcy, w których wysoko pokonali ekipę Piasta Poniec, aż 6:2. Goście zostali rozbici w drugiej połowie, po dwie bramki zdobyli Krystian Jung i Krzysztof Piosik, a także po jednym golu dołożyli Patryk Rogoziński i Maciej Kubik.

Wynik w 16’min otworzył niezawodny “Pędzel”, który bez najmniejszych problemów ograł defensywę gości.

Niestety kilka minut później rywale doprowadzili do wyrównania. Celnym strzałem z prawej strony pola karnego popisał się T. Dorociak.

Radość Piasta nie trwała jednak zbyt długo. Najpierw napastnik z Pońca przegrał pojedynek jeden na jeden z Pawłem Kotlarskim, a w odpowiedzi strzelecką niemoc przełamał Krystian Jung, który zdecydował się na uderzenie zza pola karnego i mocnym strzałem pokonał golkipera gości. Gromowcy mogli iść za ciosem i podwyższyć prowadzenie, ale doskonałej okazji nie wykorzystał Norbert Kwiecień. W 45’min bramkę do szatni po rzucie rożnym zdobył T. Szumny (2:2).

Druga część spotkania to już dominacja niebiesko-czerwonych. Przełomowa 49’min w, której to mocne uderzenie Junga pod poprzeczkę wyprowadza miejscowych na prowadzenie, a krótko po zameldowaniu się na płycie boiska na listę strzelców wpisał się  Krzysztof Piosik, który w dziewięć minut zdobył dwa gole. Kropkę nad “i” postawił młodzieżowiec Maciej Kublik, który po profesorsku wykończył kontrę wolsztynian.

Grom wystąpił w składzie: P. Kotlarski, – M. Brychcy, K. Kwiatkowski (57’min T. Sajan), A. Gawrylczyk, M. Plura, N. Kwiecień, P. Rogoziński (49’min K. Piosik), D. Kwinto, J. Bauta (69’min D. Hamrol), P. Witkowski (76’min M. Kublik), K. Jung (77’min I. Galichyan)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *