Pewne zwycięstwo Juniora Starszego!

Kolejne 3 punkty zdobyli nasi juniorzy starsi, tym razem pewnie wygrali z drużyną z Leszna.
Dzięki zdobytej bramce, już w 6 minucie meczu przez Franka Wawrzynowicza drużyna poczuła większy luz w grze,
jednak po małym zamieszaniu w naszym polu karnym goście wyrównali za sprawą samobójczego gola. Piłkę dosłownie kilka centymetrów za linią zatrzymał nasz bramkarz. Goście nie cieszyli się z remisu długo, bo już po 2 minutach gola strzelił Kajetan Siemczyk, przed pierwszym gwizdkiem jeszcze padła bramka na 3:1 *(Franek) a w drugiej połowie na 4:1 (Kuba Laskowski) i takim wynikiem zakończył się mecz.