Lekcja z AKS Strzegom

Lekcja – to jedno słowo dobrze streści mecz naszych seniorów z drużyną AKS Strzegom

Nasi wczorajsi goście od samego początku spotkania narzucili tempo z którym nasz zespół do tej pory nie spotkała się na boiskach ligowych, czy w meczach kontrolnych. I mówimy tu o nawet kilku sezonach wstecz

Sam mecz to bezapelacyjna dominacja gości. Po pierwszych 20 minutach spotkania przegrywaliśmy już 0:4 Na szczęście w ostatniej minucie pierwszej połowy udało nam się strzelić bramkę. To było jednak jedyne nasze trafienie w tym meczu. Goście dorzucili za to kolejne 4 bramki w drugiej połowie

Pozytywem początek drugiej połowy, w której nawiązaliśmy walkę i mieliśmy swoje okazje. Optymistycznie możemy też ocenić fakt, że drużyna mimo straconych bramek ambitnie grała do końca, a co ważniejsze wytrzymała, choć nie bez problemów, te wysokie tempo meczu

Spotkanie jasno pokazało ile dzieli beniaminka V ligi od drużyny z aspiracjami na grę w III lidze. My możemy tylko podziękować, za możliwość spróbowania swoich sił i tak jak na wstępie pisaliśmy, za lekcję piłki nożnej. Pokazało nam jednak też do czego musimy i chcemy dążyć.