JAKUB I SPÓŁKA DEMOLUJĄ SOKOŁA 8:0!

GROM Wolsztyn – SOKÓŁ Wroniawy 8:0 (3:0)

bramki: J. Markiewicz x4 1′, 7′, 15′, 61′ (głową), W. Grinig x2 65′, 90′, D. Kwinto 70′, K. Kwiatkowski 84′.

Mało gościnni okazali się podopieczni trenerów R. Wawrzyniaka i K. Piosika, gdyż odprawili z bagażem ośmiu goli ekipę Sokoła Wroniawy. Festiwal strzelecki  już w pierwszej minucie rozpoczął Jakub Markiewicz, który po niespełna kwadransie gry miał na swoim koncie hattricka. Gromowcy dominowali przez pełne dziewięćdziesiąt minut i z zimną krwią zadawali kolejne ciosy. W 61’min po raz czwarty do siatki strzałem głową trafił Kuba Markiewicz. Na kolejne gole zasiadający na wolsztyńskim stadionie kibice nie musieli czekać długo. W 64′ min na boisku za Marcina Gawła pojawił się Wiktor Grinig, który minutę później wpisał się na listę strzelców. 70′ min na 6:0 podwyższył Dawid Kwinto. W ostatnich minutach gole strzelali Krystian Kwiatkowski i ponownie Wiktor Grinig.

Wielkie brawa dla całego teamu! Przed nami ostatni mecz tego wspaniałego sezonu, który pewnie dla wielu kibiców mógłby jeszcze trwać.

Grom wystąpił w składzie: P. Kotlarski, – A. Gawrylczyk, M. Brychcy (59′ B. Plura), J. Hamrol (52′ B. Frąckowiak), D. Kwinto, I. Galichyan (52′ K. Kwiatkowski), T. Sajan,  M. Gaweł (64′ W. Grinig), K. Broniszewski (59′ P. Witkowski), J. Markiewicz, K. Jung (64′ M. Plura)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *