IV LIGA: Zapowiedź VIII kolejki

Przed nami VIII seria spotkań na czwartoligowych boiskach. W sobotę gromowcy na stadionie Miejskim w Wolsztynie gościć będą wicelidera rozgrywek drużną Obry Kościan.

Oprócz rywalizacji drużynowej dojdzie do pojedynku najskuteczniejszych strzelców naszej grupy. Po siedmiu kolejkach na pierwszym miejscu ex aequo z siedmioma trafieniami są: Tomasz Marcinkowski (Obra 1912 Kościan), Paweł Dulat, a także napastnik Piasta Kobylin Patryk Kowalski.

Kibice doskonale powinni pamiętać rywalizację obydwu drużyn z rundy wiosennej w, której to w przeciągu trzech dni dwukrotnie podejmowaliśmy zespół z Kościana. Najpierw w półfinale Pucharu Polski pokonaliśmy Obrzankę po rzutach karnych 4:3, wynik po 90 minutach 1:1 (gole: M. Krawiec, – M. Bossy), następnie w spotkaniu ligowym górą byli goście wygrywając 2:1 (gole: H. Olszak, M. Bossy, – P. Dulat). Jak pokazują wyniki, niezależnie od zajmowanej pozycji w tabeli rywalizacja Obry z Gromem jest zawsze zacięta i wyrównana, jak więc będzie tym razem? Wszystkiego dowiemy się w sobotnie popołudnie, a kibiców już dziś serdecznie zapraszamy!!! Wasze wsparcie jest bardzo potrzebne. Kibicuj!

GROM Wolsztyn – OBRA Kościan

sobota, 26 września, godz. 16:00

Stadion Miejski w Wolsztynie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.