IV LIGA: Czerwono w Pępowie!

Drużyna wolsztyńskiego Gromu po dwóch remisach w trzecim spotkaniu ligowym uległa ekipie Dąbroczanki Pępowo 5:3. Mecz kończyliśmy w ósemkę, a swój debiut w barwach wolsztyńskiej drużyny zanotował Rafał Głuszak natomiast pierwszego gola dla niebiesko-czerwonych zdobył Michał Just.

Mecz bardzo pomyślnie ułożył się dla gospodarzy, którzy już 17min wyszli na prowadzenie, Kolejne gole dla Pępowa padły w odstępie dwóch minut 37 i 38. Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola dla Gromu zdobył Paweł Dulat. Na drugą połowę wyszliśmy bez Sebastiana Czury, a w jego miejsce pojawił się grający z nr 2 Rafał Głuszak. Gdy wydawało się, że jesteśmy wstanie nawiązać rywalizację i zacząć odrabiać straty w 50min czerwoną kartkę obejrzał Patryk Rogoziński. Grając w osłabieniu jeszcze trudniej było nam rywalizować z podopiecznymi trenera Roszaka. Wbrew tym wszystkim niedogodnością na dwa kolejne strzelone gole przez gospodarzy odpowiedzieliśmy tym samym. Rozmiary porażki najpierw na 5-2 zmniejszył Michał Just, a później Radosław Nolka. Mimo niekorzystnego wyniku i kilku kontrowersyjnych decyzji(niepodyktowane ewidentne dwa rzuty karne na Juście i Dulacie) sędziego Moszaka, w drugiej połowie udało nam się nawiązać walkę i teraz pozostaje nam nic innego jak dobrze przygotować się do kolejnego spotkania.

DĄBROCZANKA Pępowo – GROM Wolsztyn 5:3 (3:1)

Dawid Przybyszewski 17′ 1-0
Eryk Moryson 37′ 2-0
Marcin Kaczmarek 38′ 3-0
3-1 45′ Paweł Dulat
Marcin Kaczmarek 52′ 4-1
Łukasz Ratajczak 63′ 5-1
5-2 75′ Michał Just
5-3 87′ Radosław Nolka

 

Skład Gromu: P. Kotlarski, – J. Adamkiewicz, S. Czura (46min R. Głuszak), T. Lewandowski, A. Gawrylczyk, P. Rogoziński, R. Nolka, M. Krawiec, W. Jodko, O. Kluj (52min M. Just), P. Dulat.

Kartki żółte dla Gromu: T. Lewandowski x2 (8min, 93min), M. Krawiec 84min

Kartki czerwone dla Gromu: P. Rogoziński 50min, R. Nolka 93min, T. Lewandowski 93min

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.