HIT BEZ GOLI! PIAST – GROM 0:0 [foto]

PIAST Poniec – GROM Wolsztyn 0:0

W hicie kolejki kibice zgromadzeni na ponieckim stadionie nie doczekali się goli. Najlepsza ofensywa naszej ligi została zneutralizowana. Gromowcy w okrojonym składzie bez dwóch nominalnych napastników: Hamrola i Kublika, a także kapitana Dawida Kwinto bezbramkowo zremisowali z Piastem Poniec 0:0. Jakby tego było mało z powodu kontuzji boisko w 14’min musiał opuścić Kuba Markiewicz, którego jak się później okazało godnie zastąpił debiutujący na ligowych boiskach w drużynie seniorów Kajetan Siemczyk. Oprócz Kajetana zagrał też inny młodzieżowiec – Patryk Kryś.

Jeśli chodzi o samą grę to jej poziom mógł rozczarować. Po jednej jak i drugiej stronie było sporo niedokładnych zagrań. Najgroźniejsze sytuacje miały miejsce w drugiej części spotkania. Najpierw w doskonałej okazji w polu karnym znalazł się K. Jung,  na co groźnym strzałem z około szesnastego metra odpowiedzieli gospodarze. W samej końcówce oddaliśmy inicjatywę rywalom, ale bez większego zagrożenia wolsztyńskiej bramki.

Grom wystąpił w składzie: M. Miśko, – M. Brychcy, J. Zwirn, J. Tadeusz, A. Gawrylczyk (C), – N. Kwiecień (83’min M. Plura), J. Markiewicz (14’min Siemczyk), P. Rogoziński, – K. Kwiatkowski (58’min P. Kryś), J. Bauta, K. Jung (60’min I. Galichyan)

fotorelacja z tego pojedynku dostępna w galerii lub bezpośrednio klikając w poniższy link

PIAST Poniec – GROM Wolsztyn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *