Gramy dalej! KARPIK – GROM 1:5

I Runda Pucharu Polski

KARPIK Kopanica – GROM Wolsztyn 1:5 (1:1)

17’min gol dla Karpika

gole dla Gromu: 9′ min N. Kwiecień, 62′min J, Bauta, 72′min K. Jung, 83′min M. Kublik, 87′min J, Bauta

Po dzisiejszym zwycięstwie nad Karpikiem Kopanica 5:1, wolsztynianie zameldowali  się w II rundzie Pucharu Polski, gdzie kolejnym rywalem będzie drużyna Dębu Kębłowo. Dąb w I rundzie pokonał LZS Głuchowo 3:0.

Gromowcy prowadzenie objęli już 9’min, a to za sprawą Norberta Kwietnia. Niestety kilka minut później po strzele z dystansu gospodarze doprowadzili do wyrównania. Rezultat remisowy utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W 61’min trener K. Piosik zdecydował się na dokonanie trzech zmian, gdzie boisko opuścili: Joseb Galychian, Jakub Markiewicz, Mateusz Plura, a w ich miejsce na placu gry zameldowali się: Jędrzej Bauta, Patryk Rogoziński, Krystian Kwiatkowski. Już po niespełna minucie gry na listę strzelców wpisał się Jędrzej, który wyprowadził gości na prowadzenie, a kolejne trafienia dla niebiesko-czerwonych zanotowali K. Jung, M. Kublik i ponownie J. Bauta.

Grom wystąpił w składzie: M. Miśko, – J. Tadeusz, B. Plura, M. Plura (61′ min K. Kwiatkowski), M. Brychcy, – N. Kwiecień, J. Markiewicz (61’min P. Rogoziński), J. Galychian (61’min J, Bauta), K. Jung, M. Kublik, D. Hamrol

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.