GRAD GOLI, PUCHAR NIE DLA NAS! GROM – PKS 4:5

GROM Wolsztyn – PKS Racot 4:5 (1:2)

gole dla Gromu: M. Kublik 30’min, P. Rogoziński (70′ min karny), D. Hamrol x2 (73′ min głową 75′ min głową),

Sporo działo się w pucharowej potyczce Gromu Wolsztyn z PKS-em Racot. Kibice zgromadzeni na wolsztyńskim stadionie zobaczyli aż dziewięć goli, niestety bez happy endu. Mecz kończyliśmy w dziesiątkę, kiedy to w drugiej połowie czerwony kartonik obejrzał Jędrzej Zwirn. Najbardziej szkoda niewykorzystanych sytuacji w pierwszych czterdziestu pięciu minutach, gdy do szatni schodziliśmy z niekorzystnym wynikiem 1:2, a z przebiegu gry byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą. Pierwszą doskonałą okazję w 18’min miał Jędrzej Bauta, który co prawda z ostrego kąta, ale mając już tylko pustą bramkę, niecelnie posłał piłkę obok prawego słupka.

Dwie minuty później ten sam zawodnik strzałem z około dziesiątego metra trafił w poprzeczkę. W odpowiedzi w 26’min przyjezdni przeprowadzili zabójczą kontrę i wyszli na prowadzenie 1:0. Odpowiedź Gromu była natychmiastowa, w 30’min za sprawą Macieja Kublika było 1:1. Asystę przy tym golu miał Krystian Jung.

Pięć minut później Kublik znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem PKS-u, ale tym razem szesnastolatek mógł zachować się lepiej i zamiast samemu kończyć akcję strzałem, podać do wbiegającego w pole karne Junga lub Rogozińskiego. W 43’min po kolejnej szybkiej kontrze prawą stroną boiska goście trafiają po raz drugi. Przegrywamy 1:2.

Początek drugiej połowy w wykonaniu podopiecznych Krzysztofa Piosika wyglądał całkiem dobrze, ale jak się później okazało były to dobre złego początki.  Szalony mecz zrobił nam się , gdy gromowcy w odstępie czterech minut stracili dwa gole (61’min i 65’min). W 70’min po faulu w polu karnym na Jędrzeju Baucie, sędzia podyktował “jedenastkę”, którą na gola zamienił Patryk Rogoziński. W 73’min wykorzystując błąd bramkarza gości, kontaktowego gola głową strzelił Daniel Hamrol. Radość trwała dosłownie kilka sekund, kiedy to po wznowieniu gry ze środka pola przyjezdni ponownie odskakują na 3:5. W 75’min gola dla Wolsztyna ponownie strzelił Daniel Hamrol, zamykając listę strzelców tej rywalizacji. Przegrywamy 4:5 i tym samym kończymy zmagania w Okręgowym Pucharze Polski.

Grom wystąpił w składzie: P. Kotlarski, – J. Tadeusz (46′ K. Kwiatkowski), J. Zwirn, A. Gawrylczyk (63′ J. Hamrol), I. Galichyan (46′ M. Brychcy), P. Rogoziński, D. Kwinto, K. Broniszewski (46′ N. Kwiecień), – K. Jung (60′ M. Plura),M. Kublik (60′ D. Hamrol), J. Bauta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.