WYPUNKTOWANI W DRUGIEJ POŁOWIE.

KORONA Wilkowice – GROM Wolsztyn 4:1 (0:1)

gole: 50′, 63′, 72′, 76′ –  dla Gromu: 24′ min K. Jung

W drugiej kolejce leszczyńskiej Klasy Okręgowej podopieczni trenera K. Piosika musieli uznać wyższość rywala, przegrywając w Wilkowicach z miejscową Koroną, aż 1:4. Jedynego gola dla niebiesko-czerwonych w 24’min zdobył Krystian Jung. W pierwszej części gry wolsztynianie prezentowali się zdecydowanie lepiej od gospodarzy. Jedną z doskonałych okazji miał Patryk Witkowski, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Korony. W 45’min z rzutu wolnego szczęścia próbował Artur Gawrylczyk, ale jego strzał był minimalnie niecelny.

W drugiej połowie nie było już tak kolorowo, a miejscowi niczym wytrawny bokser, najpierw przyjęli na siebie kilka „ciosów”, które niestety za naszą sprawą były nieskuteczne, a później raz za razem wyprowadzali  „zabójcze” kontry.  W 50’min niefrasobliwość defensywy z Wolsztyna wykorzystał jeden z zawodników gospodarzy i pięknym strzałem lubując Pawła Kotlarskiego wyrównał wynik meczu. Po tym golu gromowcy starali się szybko wrócić na prowadzenie. Świetną ku temu okazję mieliśmy około 60′ min. Płaskie podanie w pole karne zagrywa Jędrzej Bauta, a strzał z bliskiej odległości Krzysztofa Piosika minimalnie mija słupek Korony. Trzy minuty później akcja po przeciwnej stronie boiska jest już zakończona sukcesem. Korona wychodzi na prowadzenie, którego nie oddaje już do końca zawodów strzelając jeszcze kolejne dwa gole.

Przed ekipą Gromu szansa na rehabilitację już za trzy dni, gdzie na wolsztyńskim Stadionie gościć będziemy drużynę Zjednoczeni Pudliszki.

Skład Gromu: P. Kotlarski, – M. Brychcy (69′ K. Broniszewski), A. Gawrylczyk, J. Zwirn, M. Plura (79’min J. Hamrol), D. Kwinto (C), D. Hamrol (60′ min B. Plura), P. Rogoziński, J. Bauta, P. Witkowski (46’min K. Piosik), K. Jung (79′ K. Kwiatkowski).

FOTORELACJA – KORONA vs GROM (czwartek wieczorem – Zapraszamy!)