player predictions

Poniżej wszystkie typy sosik141.

Tylko mecze i pytania bonusowe, których nie można zmienić są pokazane.

Okregowka
Sie 25, 2018
17:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice - Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki - Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna - Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 0 zobacz typowania innych graczy
Sie 26, 2018
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice - Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń - Lew Pogorzela Lew Pogorzela 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia - Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna - Piast Poniec Piast Poniec 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Grom Czacz Grom Czacz - LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 01, 2018
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn - GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka - Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Piast Poniec Piast Poniec - Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela - Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo - Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 02, 2018
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia - Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP - Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 08, 2018
15:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki - Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice - LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn - Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 09, 2018
10:00 Grom Czacz Grom Czacz 1 - 3 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 zobacz typowania innych graczy
12:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 1 Piast Poniec Piast Poniec 0 zobacz typowania innych graczy
12:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 4 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 2 zobacz typowania innych graczy
13:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 - 3 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 zobacz typowania innych graczy
13:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 7 zobacz typowania innych graczy
Wrz 15, 2018
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 - 1 Grom Czacz Grom Czacz 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 5 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 7 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 - 2 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 3 - 0 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 16, 2018
13:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 3 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 1 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 3 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 22, 2018
15:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 - 4 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 2 Piast Poniec Piast Poniec 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 23, 2018
12:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 1 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Grom Czacz Grom Czacz 1 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 zobacz typowania innych graczy
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 - 2 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 5 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 29, 2018
16:00 Piast Poniec Piast Poniec - Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela - Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna - Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 30, 2018
14:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 2 - 1 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 1 - 2 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 1 zobacz typowania innych graczy
14:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 7 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 - 3 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 06, 2018
17:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 - 1 Piast Poniec Piast Poniec 2 zobacz typowania innych graczy
Paź 07, 2018
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 1 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 - 4 Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 1 - 2 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 1 - 1 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 7 zobacz typowania innych graczy
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 - 1 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 zobacz typowania innych graczy
Paź 13, 2018
15:00 Piast Poniec Piast Poniec 1 - 2 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 - 1 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 3 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 2 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
Paź 14, 2018
14:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 - 1 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 - 2 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 7 zobacz typowania innych graczy
15:30 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 4 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 20, 2018
15:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn - Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo
15:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki - Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice - Grom Czacz Grom Czacz
Paź 21, 2018
14:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna - Helios Czempiń Helios Czempiń
14:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia - LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice - Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
15:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka - Lew Pogorzela Lew Pogorzela
Lis 18, 2018
13:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy - Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
16:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna - LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP