player predictions

Poniżej wszystkie typy TVPinfo.

Tylko mecze i pytania bonusowe, których nie można zmienić są pokazane.

Okregowka
Sie 25, 2018
18:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice - Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 zobacz typowania innych graczy
18:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki - Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
18:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna - Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 0 zobacz typowania innych graczy
Sie 26, 2018
15:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 3 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 zobacz typowania innych graczy
17:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 0 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 1 zobacz typowania innych graczy
18:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 2 - 1 Piast Poniec Piast Poniec 0 zobacz typowania innych graczy
18:00 Grom Czacz Grom Czacz 2 - 1 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 01, 2018
17:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 6 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 7 zobacz typowania innych graczy
17:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 - 2 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Piast Poniec Piast Poniec 1 - 3 Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 3 - 1 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 02, 2018
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 1 - 0 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 08, 2018
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 2 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 2 zobacz typowania innych graczy
17:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 1 - 2 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 2 zobacz typowania innych graczy
17:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 - 1 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 09, 2018
11:00 Grom Czacz Grom Czacz 1 - 3 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 zobacz typowania innych graczy
13:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 1 Piast Poniec Piast Poniec 0 zobacz typowania innych graczy
13:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 - 1 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 7 zobacz typowania innych graczy
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 3 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 2 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 zobacz typowania innych graczy
Wrz 15, 2018
16:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 - 1 Grom Czacz Grom Czacz 1 zobacz typowania innych graczy
17:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 - 3 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 3 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 16, 2018
14:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 1 - 3 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 1 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 2 zobacz typowania innych graczy
17:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 5 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 22, 2018
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 - 3 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 0 Piast Poniec Piast Poniec 1 zobacz typowania innych graczy
17:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 5 - 0 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 23, 2018
13:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 - 1 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Grom Czacz Grom Czacz 1 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 2 - 1 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 7 zobacz typowania innych graczy
Wrz 29, 2018
17:00 Piast Poniec Piast Poniec 1 - 2 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 3 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 1 Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 30, 2018
15:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 1 - 1 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 0 - 2 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 7 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 - 3 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 0 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 zobacz typowania innych graczy
Paź 06, 2018
18:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 4 - 1 Piast Poniec Piast Poniec 2 zobacz typowania innych graczy
Paź 07, 2018
15:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 1 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 2 Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 2 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 1 - 1 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 7 zobacz typowania innych graczy
17:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 - 1 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 1 zobacz typowania innych graczy
17:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 2 - 1 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 zobacz typowania innych graczy
Paź 13, 2018
16:00 Piast Poniec Piast Poniec 1 - 3 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 - 3 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 - 2 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 zobacz typowania innych graczy
17:00 Grom Czacz Grom Czacz 2 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
Paź 14, 2018
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 2 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
16:30 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 3 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 20, 2018
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 - 1 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 2 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 - 0 Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
Paź 21, 2018
15:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 4 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 - 4 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 - 2 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 7 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 1 - 1 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 1 zobacz typowania innych graczy
Paź 27, 2018
15:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 0 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 5 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 4 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 3 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 28, 2018
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 2 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 6 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 - 0 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 - 4 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
Lis 03, 2018
15:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 3 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 5 - 0 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 3 zobacz typowania innych graczy
Lis 04, 2018
14:30 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 - 2 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 4 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 - 0 Grom Czacz Grom Czacz 7 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 1 - 3 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 3 - 0 Piast Poniec Piast Poniec 3 zobacz typowania innych graczy
Lis 10, 2018
14:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 Grom Czacz Grom Czacz 0 - 5 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 zobacz typowania innych graczy
Lis 11, 2018
14:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 - 2 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 zobacz typowania innych graczy
Lis 18, 2018
14:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 1 - 3 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 1 - 2 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 1 zobacz typowania innych graczy
Mar 02, 2019
02:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo - Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
Mar 10, 2019
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo - Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy - Piast Poniec Piast Poniec 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela - LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 0 zobacz typowania innych graczy
Mar 16, 2019
15:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 1 - 0 Piast Poniec Piast Poniec 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 3 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 Grom Czacz Grom Czacz 0 - 1 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
Mar 17, 2019
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 - 2 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 7 zobacz typowania innych graczy
15:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 4 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 3 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 zobacz typowania innych graczy
Mar 23, 2019
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 4 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 1 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 5 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 3 zobacz typowania innych graczy
Mar 24, 2019
15:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 2 Grom Czacz Grom Czacz 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 2 - 0 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 4 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 2 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
Mar 30, 2019
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 - 5 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 4 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 - 1 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 5 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 Grom Czacz Grom Czacz 3 - 0 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 - 3 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 3 zobacz typowania innych graczy
Mar 31, 2019
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 - 3 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 - 1 Piast Poniec Piast Poniec 0 zobacz typowania innych graczy
Kwi 06, 2019
17:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 zobacz typowania innych graczy
17:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 0 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 - 0 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 zobacz typowania innych graczy
Kwi 07, 2019
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 3 - 0 Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 2 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
Kwi 13, 2019
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 - 1 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 3 - 1 Piast Poniec Piast Poniec 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 3 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 3 zobacz typowania innych graczy
Kwi 14, 2019
14:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 1 - 3 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 3 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 1 - 3 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 - 1 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 zobacz typowania innych graczy
Kwi 20, 2019
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 4 - 1 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 0 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 - 1 Grom Czacz Grom Czacz 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 2 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 2 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 1 - 2 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 7 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 1 - 2 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 0 zobacz typowania innych graczy
Kwi 27, 2019
14:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 0 - 2 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 - 0 Piast Poniec Piast Poniec 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 4 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 1 - 1 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
Kwi 28, 2019
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 - 2 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 1 - 1 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 0 zobacz typowania innych graczy
Kwi 30, 2019
17:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
Maj 04, 2019
16:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 - 0 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 3 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 zobacz typowania innych graczy
17:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 2 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 3 zobacz typowania innych graczy
Maj 05, 2019
16:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 1 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 - 4 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 0 zobacz typowania innych graczy
Maj 08, 2019
18:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 0 Grom Czacz Grom Czacz 1 zobacz typowania innych graczy
Maj 11, 2019
14:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 - 1 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 - 1 Piast Poniec Piast Poniec 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 3 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 1 - 1 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 zobacz typowania innych graczy
14:00 Grom Czacz Grom Czacz 3 - 1 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 2 zobacz typowania innych graczy
Maj 12, 2019
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 3 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
Maj 18, 2019
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 3 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 3 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Piast Poniec Piast Poniec 1 - 3 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 1 zobacz typowania innych graczy
Maj 19, 2019
14:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 3 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 3 - 1 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 - 1 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 7 zobacz typowania innych graczy
Maj 25, 2019
16:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 3 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 - 1 Piast Poniec Piast Poniec 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 4 - 2 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 - 0 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 - 1 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 2 zobacz typowania innych graczy
Maj 26, 2019
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 2 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 1 Grom Czacz Grom Czacz 3 zobacz typowania innych graczy
Cze 01, 2019
15:00 Piast Poniec Piast Poniec - Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo - GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Czacz Grom Czacz - Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna - Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela - Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
Cze 02, 2019
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo - Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń - Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP - Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 zobacz typowania innych graczy
Cze 08, 2019
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka - Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice - Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn - Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna - Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki - Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
Cze 09, 2019
13:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia - Piast Poniec Piast Poniec 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice - LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy - Lew Pogorzela Lew Pogorzela 0 zobacz typowania innych graczy
Cze 15, 2019
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo - Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Helios Czempiń Helios Czempiń - Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
Cze 16, 2019
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice - GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Czacz Grom Czacz - Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna - Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo - Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela - Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Piast Poniec Piast Poniec - LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 0 zobacz typowania innych graczy
0
Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.