player predictions

Poniżej wszystkie typy SelfMadeMan.

Tylko mecze i pytania bonusowe, których nie można zmienić są pokazane.

LIGA17/18
Wrz 17, 2017
13:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 - 1 Karpick Kopanica Karpick Kopanica 3 zobacz typowania innych graczy
13:00 Sokół Włoszakowice Sokół Włoszakowice 0 - 2 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 0 zobacz typowania innych graczy
13:00 Dąb Boguszyn Dąb Boguszyn 2 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 zobacz typowania innych graczy
13:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 2 - 0 Rywal-Klon Mochy Rywal-Klon Mochy 0 zobacz typowania innych graczy
13:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 - 0 Helios Bucz Helios Bucz 0 zobacz typowania innych graczy
13:00 Znicz Obra Znicz Obra 1 - 0 LZS Głuchowo LZS Głuchowo 0 zobacz typowania innych graczy
13:00 Błyskawica Jaromierz Błyskawica Jaromierz 0 - 3 Gwiazda Siedlec Gwiazda Siedlec 6 zobacz typowania innych graczy
Wrz 23, 2017
16:00 LZS Głuchowo LZS Głuchowo 2 - 1 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Rywal-Klon Mochy Rywal-Klon Mochy 1 - 0 Sokół Włoszakowice Sokół Włoszakowice 3 zobacz typowania innych graczy
16:30 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 3 - 0 Błyskawica Jaromierz Błyskawica Jaromierz 2 zobacz typowania innych graczy
17:00 Karpick Kopanica Karpick Kopanica 0 - 2 Znicz Obra Znicz Obra 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Gwiazda Siedlec Gwiazda Siedlec 0 - 1 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 24, 2017
13:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 - 2 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Helios Bucz Helios Bucz 2 - 0 Dąb Boguszyn Dąb Boguszyn 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 30, 2017
16:00 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 4 - 2 Rywal-Klon Mochy Rywal-Klon Mochy 3 zobacz typowania innych graczy
16:30 Sokół Włoszakowice Sokół Włoszakowice 1 - 2 LZS Głuchowo LZS Głuchowo 7 zobacz typowania innych graczy
Paź 01, 2017
00:00 Dąb Boguszyn Dąb Boguszyn 3 - 1 Gwiazda Siedlec Gwiazda Siedlec zobacz typowania innych graczy
13:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 3 Helios Bucz Helios Bucz 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 2 - 1 Karpick Kopanica Karpick Kopanica 2 zobacz typowania innych graczy
15:02 Znicz Obra Znicz Obra 0 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 zobacz typowania innych graczy
16:03 Błyskawica Jaromierz Błyskawica Jaromierz 1 - 5 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 07, 2017
15:00 Rywal-Klon Mochy Rywal-Klon Mochy 2 - 1 Błyskawica Jaromierz Błyskawica Jaromierz 7 zobacz typowania innych graczy
15:00 LZS Głuchowo LZS Głuchowo 3 - 1 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Gwiazda Siedlec Gwiazda Siedlec 0 - 2 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 - 1 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 08, 2017
14:00 Helios Bucz Helios Bucz 2 - 1 Znicz Obra Znicz Obra 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Karpick Kopanica Karpick Kopanica 1 - 0 Sokół Włoszakowice Sokół Włoszakowice 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 - 1 Dąb Boguszyn Dąb Boguszyn 2 zobacz typowania innych graczy
Paź 14, 2017
15:00 Rywal-Klon Mochy Rywal-Klon Mochy 2 - 1 LZS Głuchowo LZS Głuchowo 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor 3 - 2 Karpick Kopanica Karpick Kopanica 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 15, 2017
13:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 3 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 0 zobacz typowania innych graczy
13:30 Sokół Włoszakowice Sokół Włoszakowice 0 - 3 Helios Czempiń Helios Czempiń 7 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 2 - 1 Helios Bucz Helios Bucz 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Znicz Obra Znicz Obra 2 - 1 Gwiazda Siedlec Gwiazda Siedlec 1 zobacz typowania innych graczy
15:00 Błyskawica Jaromierz Błyskawica Jaromierz 3 - 2 Dąb Boguszyn Dąb Boguszyn 0 zobacz typowania innych graczy
Paź 21, 2017
15:00 LZS Głuchowo LZS Głuchowo - Błyskawica Jaromierz Błyskawica Jaromierz
16:00 Gwiazda Siedlec Gwiazda Siedlec - Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
Paź 22, 2017
13:00 Helios Czempiń Helios Czempiń - Sokół Kaszczor Sokół Kaszczor
14:00 Helios Bucz Helios Bucz - Sokół Włoszakowice Sokół Włoszakowice
14:00 Dąb Boguszyn Dąb Boguszyn - Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
14:00 Karpick Kopanica Karpick Kopanica - Rywal-Klon Mochy Rywal-Klon Mochy
15:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn - Znicz Obra Znicz Obra