player predictions

Poniżej wszystkie typy Mariusz Gawrylczyk.

Tylko mecze i pytania bonusowe, których nie można zmienić są pokazane.

Okregowka
Sie 25, 2018
17:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 5 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 7 zobacz typowania innych graczy
17:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 - 1 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 - 1 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 zobacz typowania innych graczy
Sie 26, 2018
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 - 2 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 2 - 0 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
17:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 1 Piast Poniec Piast Poniec 2 zobacz typowania innych graczy
17:00 Grom Czacz Grom Czacz 0 - 3 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 01, 2018
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 - 1 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Piast Poniec Piast Poniec 0 - 3 Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 3 - 0 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 02, 2018
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 2 - 2 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 2 - 0 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 08, 2018
15:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 2 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 1 - 3 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 - 1 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 09, 2018
10:00 Grom Czacz Grom Czacz 0 - 2 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 zobacz typowania innych graczy
12:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 - 3 Piast Poniec Piast Poniec 1 zobacz typowania innych graczy
12:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 5 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 2 zobacz typowania innych graczy
13:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 2 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
13:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 7 zobacz typowania innych graczy
Wrz 15, 2018
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 - 3 Grom Czacz Grom Czacz 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 5 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 7 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 0 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 3 - 0 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 zobacz typowania innych graczy
Wrz 16, 2018
13:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 8 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 1 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 3 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 22, 2018
15:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice - Lew Pogorzela Lew Pogorzela 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki - Piast Poniec Piast Poniec 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn - Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 23, 2018
12:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 0 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Grom Czacz Grom Czacz 3 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 - 3 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 5 - 1 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 2 zobacz typowania innych graczy
Wrz 29, 2018
16:00 Piast Poniec Piast Poniec 1 - 2 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 3 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 3 Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
Wrz 30, 2018
14:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 - 1 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 7 zobacz typowania innych graczy
14:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 1 - 3 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 1 zobacz typowania innych graczy
14:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 7 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 - 3 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 06, 2018
17:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 4 - 0 Piast Poniec Piast Poniec 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 07, 2018
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 1 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 - 3 Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 1 - 3 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 - 2 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 4 - 0 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 1 - 2 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 1 zobacz typowania innych graczy
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 2 - 0 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 zobacz typowania innych graczy
Paź 13, 2018
15:00 Piast Poniec Piast Poniec 3 - 1 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 1 - 2 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 0 zobacz typowania innych graczy
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 3 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 zobacz typowania innych graczy
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 2 - 0 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 zobacz typowania innych graczy
Paź 14, 2018
14:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 - 3 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 0 zobacz typowania innych graczy
15:30 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 5 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 20, 2018
15:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 3 - 0 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 - 1 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 2 zobacz typowania innych graczy
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 - 1 Grom Czacz Grom Czacz 0 zobacz typowania innych graczy
Paź 21, 2018
14:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 - 0 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 - 3 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 - 4 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 1 - 2 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 0 zobacz typowania innych graczy
Paź 27, 2018
14:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 zobacz typowania innych graczy
15:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 6 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 3 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 Grom Czacz Grom Czacz 3 - 2 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 zobacz typowania innych graczy
Paź 28, 2018
13:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 5 - 1 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 - 2 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 zobacz typowania innych graczy
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 - 3 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 0 zobacz typowania innych graczy
Lis 03, 2018
14:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 2 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 1 zobacz typowania innych graczy
14:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 5 - 0 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 3 zobacz typowania innych graczy
Lis 04, 2018
13:30 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 - 1 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 3 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 - 0 Grom Czacz Grom Czacz 3 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 1 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 1 - 3 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 3 - 0 Piast Poniec Piast Poniec 3 zobacz typowania innych graczy
Lis 10, 2018
13:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 1 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 2 zobacz typowania innych graczy
14:00 Grom Czacz Grom Czacz 0 - 5 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 zobacz typowania innych graczy
Lis 11, 2018
13:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 3 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 zobacz typowania innych graczy
13:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 4 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 zobacz typowania innych graczy
13:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 0 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 zobacz typowania innych graczy
14:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 - 0 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 zobacz typowania innych graczy
Lis 18, 2018
13:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy - Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
13:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna - LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP