Sparta – GROM 3:3 (0:1)

Można było się spodziewać ciężkiego meczu w Miejskiej Górce i należy cieszyć się z 1 punktu wywalczonego z tak trudnego terenu.

W pierwszej połowie to gospodarze prowadzili grę i stwarzali coraz to lepsze sytuacje, przy których na szczęście brakowało im celności.
Jednak po pomyłce piłkarzy Sparty o piłkę zawalczył Daniel Hamrol i  udało mu się ją wpakować do bramki, dzięki temu pierwszą połowę kończyliśmy prowadzeniem.
Na drugą połowę bardziej zdecydowanie wyszli zawodnicy Sparty i dzięki temu, najpierw po wrzuceniu piłki z rzutu wolnego a chwilę później po rogu strzelili 2 bramki. Po kilku zmianach w naszym zespole tym razem piłkarze Sparty zostali zepchnięci do obrony. Na bramki nie trzeba było długo czekać, najpierw piękne zagranie wykorzystał Krystian Jung, a po chwili sam Krzysztof Piosik popisał się świetnym uderzeniem zza pola karnego czym odwrócił wynik spotkania na 2:3 dla Gromu. Niestety w doliczonym już czasie piłkarz Sparty próbując wrzucać na aferę w pole karne, uderzył piłkę w taki sposób, że ta wpadła idealnie do bramki lobując naszego bramkarza. Strzał życia można powiedzieć 😉
Mecz zakończył się wynikiem 3:3.