Seniorzy: Przegrana we Wroniawach.

Niestety nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy nawet do dwóch spotkań z rzędu. Po ubiegłotygodniowej wygranej w minioną niedzielę przegraliśmy z Sokołem Wroniawy 2:0.

SOKÓŁ Wroniawy – GROM Wolsztyn 2:0 (1:0)

Od samego początku spotkania to gospodarze więcej zagrażali naszej bramce. Około 20.min w doskonałej okazji znalazł się zawodnik Sokoła, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek. Kilka chwil później goście  strzałem z dystansu trafili w poprzeczkę. W 45.min miejscowi już nie mieli problemu z umieszczeniem futbolówki w bramce Gromu. Swojego gola dla Wroniaw zdobył J. Adam i to Sokół schodził do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

W drugiej odsłonie dopiero w ostatnich dwudziestu minutach gromowcy zdominowali pole gry. Niestety pomimo takiego obrotu sprawy nie mogliśmy zdobyć wyrównującej bramki. Tego dnia brakowało dokładności, a w sytuacjach podbramkowych, których było jak na lekarstwo, zimnej krwi. Ostatnie słowo tego dnia należało do gospodarzy, którzy za sprawą I. Pukackiego ustalili rezultat spotkania na 2:0 inkasując tym samym komplet punktów.

Jeszcze w tej rundzie młody zespól Gromu będzie miał okazję do rehabilitacji. Już w najbliższą sobotę na własnym terenie podejmować będziemy Sokoła Włoszakowice. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Fotorelacja dostępna pod tym linkiem [KLIKNIJ]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *