Seniorki: Niepowodzenie w Chełmży.

II liga kobiet, 9 kolejka

Chełmża KKP Chełmża – KS Grom Wolsztyn 4:0 (1:0)

23.10.2016, godz.14:00, Stadion Miejski ul.3 Maja,

 

Skład Wyjściowy Gromu: Roksana Skoracka, Maja Broniszewska, Agata Ceglarek, Natalia Cicha, Aleksandra Dreier, Katarzyna Górska, Marta Maćkowiak, Antonina Szczepaniak, Martyna Woś, Kamila Zalisz, Dominika Zielińska

Ławka Rezerwowych: Julia Bimkiewicz, Maria Kranz

Mecz zaczął się od mocnego uderzenia drużyny z Chełmży. Bramka padła w 3 minucie. Pomimo straty bramki zawodniczki trenera Romana Łopaty nawiązały walkę.

Trener o pierwszej połowie meczu:

Kolejny mecz w którym tracimy bardzo szybko bramkę i cały mecz musimy gonić wynik. Niestety cały czas popełniamy podobne błędy. Być może tez za bardzo chcemy i działa to w odwrotna stronę. W pierwszej połowie mimo straty bramki udaje nam się nawiązać walkę i mecz mimo optycznej przewagi gospodyń jest w miarę wyrównany. Mieliśmy swoje sytuacje, ale nie potrafiliśmy zdobyć gola.

Druga połowa zaczęła się od udanej akcji bramkowej. w 49 minucie meczu zawodniczka KKP Chełmża zdobyła bramkę. Niestety sześć minut później Martyna Maćkowiak strzela bramkę samobójczą. W 78 micie meczu, po wyprowadzonym kontrataku wynik został ustalony na 4:0 dla ekipy z Chełmży.

Roman Łopata o drugiej części meczu:

Druga polowa po raz kolejny ten sam błąd… brak koncentracji i w 4 minucie po gwizdku jest 2:0, a kilka minut później dobija nas pechowe samobójcze trafienie. Gospodynie wysoko prowadząc graja na luzie i co jakiś czas groźnie robi się pod nasza bramka. My próbujemy postarać się o bramkę honorowa, ale kończy się to kontra gospodyń. Nasza młoda drużyna odbiera w tej rundzie surową lekcję seniorskiej piłki. Docenić należny jednak to, ze dziewczyny się nie poddały. Co mecz wychodzą z nadzieja na przełamanie, wiec liczymy na to, ze nasi kibice to docenią i tym bardziej będą nas wspierać w tych ciężkich chwilach.

Następny mecz w niedziele 30.10. o 14:00 na stadionie w Wolsztynie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *