Ostatnie Wyniki

23 kwietnia 2017 | 16:00
czytaj więcej

Następny Mecz

29 kwietnia 2017
MOSiR Wolsztyn

Nadchodzące spotkania

29 kwietnia 2017 | 14:00
MOSiR Wolsztyn
29 kwietnia 2017 | 17:00
PozycjaDrużynaMPktZRP
1.Dąb Boguszyn19391162
2.Rywal Kurza Góra MS18371215
3.Brenewia Wijewo18351125
4.Grom Wolsztyn MS1831945
5.Helios Bucz1930865
6.Gwiazda Siedlec1828846
7.Znicz Obra1928919
8.Sokół Wroniawy1825747
9.Sokół Włoszakowice1825819
10.RYWAL-KLON Mochy1823657
11.Karpik Kopanica18196111
12.UKS Orlik Kokorzyn1817459
13.LZS Głuchowo19175212
14.Czantoria Gościeszyn1893015
zobacz wszystkie
PozycjaDrużynaMPktZRPRóżnica
1.Lechia Gdańsk1231101142
2.Polonia Środa Wielkopolska122574115
3.Orzeł Wałcz122372313
4.Olimpia II Szczecin12227148
5.Kotwica Kórnik122062417
6.GSS Grodzisk Wielkopolski121846214
7.KKP Chełmża12175252
8.Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.1216516-14
9.Olimp Gościno1210318-19
10.Górnicza Konin129237-17
11.Mustang Wielgie129309-22
12.Grom Wolsztyn KS1231110-39
zobacz wszystkie

KS GROM NEWS

Zwycięstwo drużyny orlików Gromu!

Zespół prowadzony przez Tomasza Kubiaka zajął pierwsze miejsce w Turnieju odbywającym się we Włoszakowicach. Skład: Maciej Kubiak, Bartek Kubiak, Bartek Ceglarek,

Turniej LZS U2007: Podium dla Gromu!

W sobotę (28.01.2017) w Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie odbył się Turniej LZS rocznika 2007. Drużyny Gromu zdeklasowały rywali i

Plan sparingów drużyny Seniorów!

W trakcie przygotowań do rundy wiosennej Seniorzy Gromu rozegrają mecze sparingowe z następującymi drużynami:  05 II, Wicher Strzyżewo, Zbąszyń 12

Życzenia Świąteczne

Klub Grom Wolsztyn pragnie życzyć wszystkim zawodnikom, trenerom, wszystkim kibicom którzy wspierają klub Zdrowych,Spokojnych, Spędzonych w Rodzinnej Atmosferze Świąt Bożego

Zwycięstwo drużyny orlików Gromu!

Zespół prowadzony przez Tomasza Kubiaka zajął pierwsze miejsce w Turnieju odbywającym się we Włoszakowicach. Skład: Maciej Kubiak, Bartek Kubiak, Bartek Ceglarek,

Seniorki: Niepowodzenie w Chełmży.

II liga kobiet, 9 kolejka Chełmża KKP Chełmża – KS Grom Wolsztyn 4:0 (1:0) 23.10.2016, godz.14:00, Stadion Miejski ul.3 Maja,

Seniorki: Przegrana z liderem.

W niedzielę o 16:00 został rozegrany mecz II Ligi Kobiet między Gromen Wolsztyn a drużyną Orzeł Wałcz. Skład: Roksana Skoracka,

Seniorzy: Fotel Lidera zdobyty!

W minioną sobotę Karpik Kopanica podjął u siebie zespół Gromu. Skład wyjściowy: Tomasz Wieczorek, Marek Bartkowiak, Marcin Brychcy, Mateusz Plura,

ZAWODNICY

WSPÓŁPRACA