Games

Okregowka
Sie 25, 2018
18:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 5 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
18:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 6 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
18:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 - 1 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
Sie 26, 2018
15:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 - 1 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo
17:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 - 3 Lew Pogorzela Lew Pogorzela
17:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 - 3 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
18:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 3 - 3 Piast Poniec Piast Poniec
18:00 Grom Czacz Grom Czacz 3 - 2 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
Wrz 01, 2018
17:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 6 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
17:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 - 0 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
17:00 Piast Poniec Piast Poniec 7 - 0 Grom Czacz Grom Czacz
17:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 - 2 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna
17:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 - 3 Helios Czempiń Helios Czempiń
Wrz 02, 2018
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 4 - 3 Korona Wilkowice Korona Wilkowice
16:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 5 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
Wrz 08, 2018
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 3 - 5 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
17:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 - 6 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
17:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 1 - 0 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
Wrz 09, 2018
11:00 Grom Czacz Grom Czacz 3 - 4 Lew Pogorzela Lew Pogorzela
13:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 - 3 Piast Poniec Piast Poniec
13:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 - 1 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 5 Helios Czempiń Helios Czempiń
14:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo
Wrz 15, 2018
16:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 - 0 Grom Czacz Grom Czacz
17:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 5 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
17:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 - 4 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
17:00 Piast Poniec Piast Poniec 0 - 2 Korona Wilkowice Korona Wilkowice
17:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 4 - 0 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
Wrz 16, 2018
14:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 4 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 5 - 0 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna
17:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 4 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
Wrz 22, 2018
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 1 - 1 Lew Pogorzela Lew Pogorzela
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 3 Piast Poniec Piast Poniec
17:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 7 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
Wrz 23, 2018
13:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo
15:00 Grom Czacz Grom Czacz 4 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń
15:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 3 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna
15:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
Wrz 29, 2018
17:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
17:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 1 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
17:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 3 - 2 Grom Czacz Grom Czacz
Wrz 30, 2018
15:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 3 - 1 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
15:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 1 - 1 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 1 - 6 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 4 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
Paź 06, 2018
18:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 6 - 2 Piast Poniec Piast Poniec
Paź 07, 2018
15:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 4 - 2 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna
16:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 2 - 1 Grom Czacz Grom Czacz
16:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 2 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
17:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 1 - 1 Lew Pogorzela Lew Pogorzela
17:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń
17:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 1 - 1 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
17:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 2 - 5 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo
Paź 13, 2018
16:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 1 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
17:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 4 - 1 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
17:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 4 Korona Wilkowice Korona Wilkowice
17:00 Grom Czacz Grom Czacz 0 - 6 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
Paź 14, 2018
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 4 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 - 4 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
16:30 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 6 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
Paź 20, 2018
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 5 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 4 - 3 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna
17:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 5 - 5 Grom Czacz Grom Czacz
Paź 21, 2018
15:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 - 1 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
15:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 - 2 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 - 1 Lew Pogorzela Lew Pogorzela
Paź 27, 2018
15:00 Piast Poniec Piast Poniec 1 - 0 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 - 1 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 - 6 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 4 - 2 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
Paź 28, 2018
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 4 - 2 Korona Wilkowice Korona Wilkowice
15:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 10 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 3 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
16:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 - 0 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
Lis 03, 2018
15:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 0 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
15:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 10 - 0 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna
Lis 04, 2018
14:30 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 - 4 Lew Pogorzela Lew Pogorzela
15:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 0 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice
15:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 3 - 0 Grom Czacz Grom Czacz
15:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 - 4 Helios Czempiń Helios Czempiń
15:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 1 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo
15:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 4 - 1 Piast Poniec Piast Poniec
Lis 10, 2018
14:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 2 - 3 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
15:00 Piast Poniec Piast Poniec 7 - 2 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
15:00 Grom Czacz Grom Czacz 1 - 2 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
Lis 11, 2018
14:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 - 6 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
14:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 3 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 1 - 5 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
Lis 18, 2018
14:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 3 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
14:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 4 - 2 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
Mar 02, 2019
02:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo - Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
Mar 10, 2019
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 - 1 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
14:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 7 Piast Poniec Piast Poniec
14:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 1 - 3 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
Mar 16, 2019
15:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 1 - 1 Piast Poniec Piast Poniec
15:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
15:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 1 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
15:00 Grom Czacz Grom Czacz 2 - 2 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
Mar 17, 2019
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 0 - 2 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
15:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 0 - 1 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
15:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 2 - 3 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 4 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
Mar 23, 2019
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice
16:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 10 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
Mar 24, 2019
15:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 4 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
15:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 4 Grom Czacz Grom Czacz
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 - 0 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna
15:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 2 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
15:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 0 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń
Mar 30, 2019
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 4 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
14:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 0 - 2 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
14:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 1 - 3 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 4 - 3 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
14:00 Grom Czacz Grom Czacz 1 - 0 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
14:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 - 1 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
Mar 31, 2019
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 6 - 3 Lew Pogorzela Lew Pogorzela
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 - 0 Piast Poniec Piast Poniec
Kwi 06, 2019
17:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 - 2 Helios Czempiń Helios Czempiń
17:00 Piast Poniec Piast Poniec 4 - 2 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna
17:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 1 - 0 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
Kwi 07, 2019
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 1 - 2 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
14:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
14:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 0 - 1 Grom Czacz Grom Czacz
14:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 2 - 4 Korona Wilkowice Korona Wilkowice
14:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 4 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
Kwi 13, 2019
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 2 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 2 - 1 Piast Poniec Piast Poniec
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 2 Lew Pogorzela Lew Pogorzela
Kwi 14, 2019
14:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 4 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 3 - 5 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
14:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 - 3 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 1 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
14:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo
Kwi 20, 2019
15:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 8 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 - 0 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna
15:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 5 - 1 Grom Czacz Grom Czacz
15:00 Piast Poniec Piast Poniec 2 - 0 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
15:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 3 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice
15:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
15:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 1 - 2 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
15:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 - 3 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
Kwi 27, 2019
14:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 4 - 3 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
14:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 - 0 Piast Poniec Piast Poniec
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 6 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
16:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 2 - 0 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 0 - 5 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń
Kwi 28, 2019
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 5 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 3 - 0 Lew Pogorzela Lew Pogorzela
Kwi 30, 2019
17:00 Piast Poniec Piast Poniec 3 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
Maj 04, 2019
16:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 2 - 1 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 - 1 Korona Wilkowice Korona Wilkowice
16:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 5 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
17:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 4 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
Maj 05, 2019
16:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 2 - 3 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 - 0 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
Maj 08, 2019
18:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 0 - 0 Grom Czacz Grom Czacz
Maj 11, 2019
14:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 2 - 3 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
14:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 1 - 0 Piast Poniec Piast Poniec
14:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 5 Lew Pogorzela Lew Pogorzela
14:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 1 - 0 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo
14:00 Grom Czacz Grom Czacz 6 - 2 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna
Maj 12, 2019
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 4 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
14:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 - 0 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 2 - 5 Helios Czempiń Helios Czempiń
Maj 18, 2019
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 4 - 1 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 - 1 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
16:00 Piast Poniec Piast Poniec 1 - 1 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
Maj 19, 2019
14:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 2 - 0 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
14:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 1 - 0 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 4 - 0 Korona Wilkowice Korona Wilkowice
16:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 2 - 3 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
16:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 3 - 1 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
Maj 25, 2019
16:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 1 - 5 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 1 - 4 Piast Poniec Piast Poniec
16:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 0 - 1 Lew Pogorzela Lew Pogorzela
16:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 0 - 0 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo
16:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 1 - 4 Helios Czempiń Helios Czempiń
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 7 - 0 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna
Maj 26, 2019
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 2 - 3 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 1 - 0 Grom Czacz Grom Czacz
Cze 01, 2019
15:00 Piast Poniec Piast Poniec 4 - 0 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
16:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 8 - 1 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 2 - 4 Korona Wilkowice Korona Wilkowice
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 0 - 2 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 - 1 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
Cze 02, 2019
15:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 - 2 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
16:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 1 - 2 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
16:00 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP 3 - 0 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
Cze 08, 2019
16:00 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka 3 - 2 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 0 - 2 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo
17:00 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn 1 - 1 Helios Czempiń Helios Czempiń
17:00 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna 5 - 0 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna
17:00 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki 5 - 7 Grom Czacz Grom Czacz
Cze 09, 2019
13:00 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia 0 - 4 Piast Poniec Piast Poniec
14:00 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice 1 - 7 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
16:00 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy 0 - 10 Lew Pogorzela Lew Pogorzela
Cze 15, 2019
14:00 Brenewia Wijewo Brenewia Wijewo 1 - 1 Zjednoczeni Pudliszki Zjednoczeni Pudliszki
17:00 Helios Czempiń Helios Czempiń 2 - 0 Sparta Miejska Górka Sparta Miejska Górka
Cze 16, 2019
16:00 Korona Wilkowice Korona Wilkowice 3 - 0 GKS Włoszakowice GKS Włoszakowice
16:00 Grom Czacz Grom Czacz 1 - 3 Rydzyniak Rydzyna Rydzyniak Rydzyna
16:00 Tęcza-Osa Osieczna Tęcza-Osa Osieczna 1 - 4 Grom Wolsztyn Grom Wolsztyn
16:00 Dąb Kębłowo Dąb Kębłowo 3 - 1 Sokół Wroniawy Sokół Wroniawy
16:00 Lew Pogorzela Lew Pogorzela 2 - 1 Sarnowianka Sarnowia Sarnowianka Sarnowia
16:00 Piast Poniec Piast Poniec 3 - 3 LKS Wisła Borek WLKP LKS Wisła Borek WLKP
0
Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie danych osobowych w celu zwiększenia komfortu przeglądania.