KS GROM NEWS

Zwycięstwo drużyny orlików Gromu!

Zespół prowadzony przez Tomasza Kubiaka zajął pierwsze miejsce w Turnieju odbywającym się we Włoszakowicach. Skład: Maciej Kubiak, Bartek Kubiak, Bartek Ceglarek,

Turniej LZS U2007: Podium dla Gromu!

W sobotę (28.01.2017) w Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie odbył się Turniej LZS rocznika 2007. Drużyny Gromu zdeklasowały rywali i

Plan sparingów drużyny Seniorów!

W trakcie przygotowań do rundy wiosennej Seniorzy Gromu rozegrają mecze sparingowe z następującymi drużynami:  05 II, Wicher Strzyżewo, Zbąszyń 12

Życzenia Świąteczne

Klub Grom Wolsztyn pragnie życzyć wszystkim zawodnikom, trenerom, wszystkim kibicom którzy wspierają klub Zdrowych,Spokojnych, Spędzonych w Rodzinnej Atmosferze Świąt Bożego

Ostatnie Wyniki

23 kwietnia 2017 | 14:00
MOSiR Wolsztyn
czytaj więcej

Następny Mecz

29 kwietnia 2017

Nadchodzące spotkania

29 kwietnia 2017 | 17:00
3 maja 2017 | 17:00
PozycjaDrużynaMPktZRP
1.Dąb Boguszyn19391162
2.Rywal Kurza Góra MS18371215
3.Brenewia Wijewo18351125
4.Grom Wolsztyn MS1831945
5.Helios Bucz1930865
6.Gwiazda Siedlec1828846
7.Znicz Obra1928919
8.Sokół Wroniawy1825747
9.Sokół Włoszakowice1825819
10.RYWAL-KLON Mochy1823657
11.Karpik Kopanica18196111
12.UKS Orlik Kokorzyn1817459
13.LZS Głuchowo19175212
14.Czantoria Gościeszyn1893015
zobacz wszystkie

Ostatnie Wyniki

23 kwietnia 2017 | 16:00
czytaj więcej
PozycjaDrużynaMPkt
11231
21225
31223
41222
51220
61218

Następny Mecz

29 kwietnia 2017
MOSiR Wolsztyn

WSPÓŁPRACA